Łóżko piętrowe JAN TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna
  • Łóżko piętrowe JAN TARTAK MEBLE drewniane w wybarwieniu sosna

Łóżko piętrowe JAN TARTAK MEBLE drewniane

1 999,00 zł

Klasyczne łóżko piętrowe Jan Tartak Meble do pokoju dziecięcego. Łóżko dostępne w wersji z szufladami oraz bez szuflad.

Rozmiar:
Szuflada:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Solidne łóżko piętrowe Jan Tartak Meble drewniane dobrze sprawdzi się w niewielkich pokojach młodzieżowych, gdzie przestrzeń jest ograniczona i warto wykorzystać ją maksymalnie, dbając jednocześnie o komfort domowników. Łóżko wykonane jest z dbałością o detale z wytrzymałego materiału, jakim jest sosna, dzięki czemu wyróżnia się nie tylko atrakcyjną prezencją, ale również wytrzymałością. Mebel posiada dwa poziomy – każdy przeznaczony do materaca o wymiarach 90x200 cm. Wymiary zewnętrzne całej konstrukcji są natomiast większe od wymiarów materacy o 9,8 cm. Dolna część materacowa zabudowana jest w części zagłówka i nóg, natomiast przestrzenie przy dłuższych bokach są wolne. Górna piętro zabudowane jest natomiast z czterech stron, zapewniając bezpieczeństwo osobie wypoczywającej na tym poziomie. Piętra łączy solidna drabinka. Drewniane łóżko piętrowe Jan Tartak Meble występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – sosna lub białe, a także w wersji z szufladą lub bez szuflady do wyboru.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko piętrowe Jan Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test