Chat with us, powered by LiveChat Łóżko VALENTINO BED DESIGN tapicerowane

Łóżko VALENTINO BED DESIGN tapicerowane

2 506,00 zł

Komfortowe i stylowe łóżko tapicerowane Valentino z kolekcji Elegant marki Bed Design z opcjonalnym pojemnikiem na pościel.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Łóżko Valentino to mebel z kolekcji Elegant marki Bed Design. Zaprojektowany został z myślą o użytkownikach poszukujących eleganckiego, dalekiego od przeciętności, a zarazem komfortowego i w pełni funkcjonalnego wyposażenia sypialni. Uwagę przyciąga dość proste, a pomimo to interesujące i wyrafinowane wzornictwo wezgłowia, które będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. Rodzaj i kolorystykę materiału obiciowego można wybrać spośród licznych propozycji producenta, kreując tym samym aranżację według własnego pomysłu. Łóżko Valentino dostępne jest w dwóch wersjach: z pojemnikiem na pościel lub bez. Przestronny pojemnik wykończony jest wewnątrz tkaniną, a w jego spodzie znajdują się otwory wentylacyjne dla zapewnienia właściwej cyrkulacji powietrza, która jest nieodłącznym elementem zdrowego środowiska snu. Wygodne, niewymagające wiele wysiłku otwieranie umożliwiają siłowniki gazowe. Solidną konstrukcję mebel zawdzięcza zastosowaniu mocnych i trwałych elementów, a wysoką jakość wykonania ręcznej pracy tapicerów.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Valentino Bed Design

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test