Chat with us, powered by LiveChat Łóżko LOFT NEW DESIGN tapicerowane
Łóżko LOFT NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko LOFT NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko LOFT NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko LOFT NEW DESIGN tapicerowane

1 361,00 zł
Nowy produkt

Niebanalne łóżko Loft New Design z wysokim wezgłowiem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżka tapicerowana nadają wnętrzom ciepła i przytulności. Występują w wielu wariantach tkaninowych i kolorystycznych więc łatwo wpasować je w naszą koncepcję sypialni. Wiele rodzajów łóżek tego typu znajdziemy w ofercie firmy New Design. Jednym z nich jest łóżko Loft. Masywność konstrukcji została w nim przełamana smukłym, wysokim wezgłowiem, które jest delikatnie pikowane. Miłośnicy zdobień mogą zamówić sobie specjalne przeszycie go eleganckimi guzikami lub pięknymi kryształami. Uatrakcyjnić je można także wybierając odpowiadające nam nóżki z linii standard lub dokupując stylowe nóżki Prestige. Zaletą łóżka Loft jest uniwersalność stylowa uzyskana dzięki pozostawieni klientowi decyzji o doborze koloru i materiału tkaniny obiciowej. Łóżko Loft New Design na specjalne życzenie klienta można zmodyfikować, zmieniając wysokość boków i wezgłowia oraz wymiary ramy na materac. Łóżko Loft występuje w sześciu standardowych wymiarach i jest także dostępne z pojemnikiem na pościel.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Loft

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
NEW DESIGN