Materac Janpol Wenus kieszeniowy
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy w pokrowcu
JANPOL
Bestseller

Materac WENUS JANPOL kieszeniowy

677,00 zł
Nowy produkt

Materac o właściwościach rehabilitacyjnych. Bazą wkładu są sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości oraz pianka poliuretanowa. Model można nabyć w kilku pokrowcach.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Wenus to ciekawa propozycja od firmy Janpol. Produkt należy do grupy materacy o średnim stopniu twardości. Jego budowa gwarantuje komfortowy odpoczynek i doskonałe podparcie dla ciała, niezależnie od pozycji w jakiej znajduję się użytkownik. Główny wpływ na to ma sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 małych sprężyn na metr kwadratowy. Warto zaznaczyć, że w systemie tym każda ze sprężyn pracuje niezależnie od drugiej, co sprawia, że model idealnie dopasowuje się do kształtów osoby korzystającej z modelu. Dopełnieniem całości jest miękka pianka poliuretanowa, która zapewnia przyjemny efekt otulenia i zwiększa odczucie komfortu. Produkt posiada dwie strony użytkowe, przez co znacznie zostaje wydłużona jego żywotność. Nie sposób pominąć faktu, iż materac Wenus posiada status produktu rehabilitacyjnego, dlatego mogą z niego korzystać osoby, które na co dzień zmagają się ze schorzeniami i bólami kręgosłupa.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: w systemie tym każda ze sprężyn została umieszczona w specjalnych kieszonkach, które pracują niezależnie do siebie. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt gwarantuje nam elastyczność punktową, dzięki której ciało osoby korzystającej z modelu jest bardzo dobrze podparte.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: pianka ta jest bardzo popularna wśród producentów, ze względu na bardzo dobre właściwości. Gwarantuje komfortowy odpoczynek oraz stanowi doskonałe podparcie dla użytkownika.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
Wenus - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: miękki i delikatny dla skóry pokrowiec, który doskonale dopasowuje się do wkładu, nawet po wielu praniach. Odpowiednie pikowanie sprawia, że dzianina dodatkowo podpiera wszystkie punkty styku z podłożem. Pokrowiec z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: pokrowiec, który gwarantuję ochronę antyalergiczną. W jego powłoce zastosowano srebro, dzięki któremu w produkcie nie rozwijają się bakterie oraz inne alergeny. Dodanie do struktury materiału srebra, sprawia że dzianina się nie elektryzuje, przez co na jej powierzchni nie osiada się kurz. Dodatkowo pokrowiec niweluje brzydkie zapachy. Z łatwością można go zdjąć i wyprać w temperaturze maksymalnej wynoszącej 40 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 4.93 on the scale 1 - 5 based on 84 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac Wenus

Super matert, bardzo wygodny.Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry,szybka,bezproblemowa dostawa,bardzo miły i pomocny kurier.Bardzo polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

super

Jestem bardzo zadowolona, <br /> materac super wygodny,<br /> obsługa sklepu przemiła, dostawa szybka, kurier pomocny.<br /> szczerze polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

To już mój drugi materac Wenus, także mogę śmiało polecić.<br /> <br /> Warto wspomnieć, że obecnie przyjeżdża fabrycznie rolowany!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Materac bardzo wygodny, szybka dostawa, szkoda, że rolowany

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac WENUS JANPOL kieszeniowy

To już mój 4 materac zakupiony u Pan Materac, wszystkie online i wszystkie stał w 10 :) Ostatni materac Wenus Janpol kieszeniowy to prezent dla rodziców. Są zachwyceni, komfort i jakość snu nieporównywalna. Zdecydowanie polecam zarówno materac jak i sam sklep Pan Materac. ja na pewno wrócę po kolejne materace ;)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
test
JANPOL
Bestseller