Ochraniacz pod materac JANPOL
  • Ochraniacz pod materac JANPOL
JANPOL

Ochraniacz pod materac JANPOL

69,00 zł
Nowy produkt

Ochraniacz zabezpieczający materac przed zniszczeniem. Wykonany z filcu igłowanego.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Jeśli chcemy, aby materac służył nam przez wiele lat, powinniśmy o niego odpowiednio zadbać. Coraz więcej osób stosuje już zewnętrzne nakładki ochronne na materac, zapominając o tym, że zniszczeniu może ulec również jego spód. To właśnie pod łóżkiem gromadzi się najczęściej najwięcej kurzu, który może przeniknąć w głąb materaca. Nagromadzenie go we wnętrzu może skutkować powstaniem reakcji alergicznych oraz problemów z oddychaniem. Bariera w postaci ochraniacza pod materac skutecznie zatrzyma przedostawanie się mikroorganizmów. Produkt jest wykonany z filcu igłowanego zabezpieczającego wnętrze również przed wilgocią. Materiał nie zaburza prawidłowego przepływu powietrza. Ochraniacz zabezpiecza również przed uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać na skutek przemieszczenia się materaca po stelażu. Zalecany w szczególności w przypadku materacy dwustronnych. Dzięki niemu każda ze stron zachowa odpowiednią świeżość. Nie ma możliwości chemicznego prania i czyszczenia produktu. Dostępne rozmiary: 80×200; 90×200; 100×200; 120×200; 140×200; 160×200; 180×200; 200×200.

100% FILC IGŁOWANY
Ochraniacz pod materac Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Zweryfikowany zakup

jest super, zakup i dostawa

jest super, zakup i dostawa na 5

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL