Chat with us, powered by LiveChat Materac SAMBA SEMBELLA 140x200 kieszeniowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac SAMBA SEMBELLA 140x200 kieszeniowy – OUTLET

1 304,00 zł 978,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 978,00 zł

Materac Samba z kolekcji Sembella w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Samba to materac kieszeniowy marki Sembella. Stanowiące jego rdzeń niezależnie działające sprężyny o gęstości 266/m2 odpowiadają za dobre dopasowanie podłoża do sylwetki. Ich 7-strefowy układ sprawia, że poszczególne partie ciała otrzymują podparcie dopasowane do siły ich nacisku. Mata z naturalnych włókien kokosowych jest warstwą utwardzającą, zaś elastyczna pianka poliuretanowa poprawia odczucie komfortu. Samba zapewnia znakomity komfort nocnego odpoczynku. Będzie najbardziej odpowiedni dla osób o wadze powyżej 80 kg i tych, którzy lubią sypiać na twardych materacach.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Samba
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA