Chat with us, powered by LiveChat Materac ANDROMEDA JANPOL 180x200 sprężynowy - OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ANDROMEDA JANPOL 180x200 sprężynowy - OUTLET

3 174,00 zł 2 221,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 221,80 zł

Materac sprężynowy Andromeda z kolekcji Janpol. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Andromeda marki Janpol to materac rehabilitacyjny odpowiedni dla osób zmagających się z problemami kręgosłupa. Jego wnętrze tworzą gęsto ułożone sprężyny kieszeniowe typu multipocket o 7 strefach twardości, które przyczyniają się do prawidłowego ułożenia każdej partii ciała. Dopełnieniem wkładu jest sprężysty i odporny na odkształcenia lateks, który wspomaga właściwości sprężyn. Lateks jest ponadto przyjazny alergikom, a dzięki odpowiednio wyprofilowanym kanalikom sprzyja dobrej wentylacji podłoża do spania. Materac ma średni stopień twardości.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Pokrowiec nowy, nienadający się do prania. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Andromeda Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL