• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac WENUS JANPOL 80x200 kieszeniowy – OUTLET

677,00 zł 541,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 541,60 zł

Materac Wenus z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Wenus wykonano z elastycznych i bardzo praktycznych sprężyn, które umieszczono w oddzielnych woreczkach, tak aby każda z nich mogła indywidualnie dopasować się do kształtu ciała użytkownika. Ponadto wspomniane metalowe spirale umożliwiają swobodny przepływ powietrza przez produkt, co zmniejsza prawdopodobieństwo gromadzenia się alergenów wewnątrz konstrukcji. Po obu stronach środkowego poziomu umieszczono ulepszoną piankę poliuretanową, która jest znacznie trwalsza od innych materiałów tego typu, a jej struktura pozostanie niezmienna przez wiele lat. Materac jest dostępny w pokrowcu Smart, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.


WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Wenus Janpol

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL