GOMARCO

Poduszka NUCOL MEDIUM MALVA GOMARCO

Wyjątkowa poduszka Nucol Medium Gomarco z systemem Bi-Gradual i technologią Nucol.

Rozmiar:

NUCOL MEDIUM to produkt hiszpańskiej marki Gomarco, charakteryzujący się średnim stopniem podparcia. Jego klasyczne wymiary wynoszące 70x35 cm sprawiają, że ten model będzie to dobrym wyborem do każdej sypialni. Poduszka charakteryzuje się korzystnym wpływem na procesy regeneracyjne organizmu, co potwierdziły badania specjalistów w zakresie medycyny snu. System Bi-Gradual wykorzystuje perforację w postaci podłużnych kanalików wentylacyjnych, swobodnie przepuszczających powietrze przez wnętrze poduszki. Gwarantuje to, że wypoczynek z poduszką NUCOL MEDIUM będzie nie tylko wygodny, ale także higieniczny i świeży. Opatentowana technologia Nucol® zapewnia płynne dopasowanie w rejonie szyi i głowy, również w przypadku częstych zmian pozycji snu. Poduszka jest obustronna, co gwarantuje trwałość i dodatkowo wydłuża jej żywotność.

WYMIARY: 70x35 CM
Twardość - miękki
Poduszka Nucol Medium - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
GOMARCO