Chat with us, powered by LiveChat Stelaż DOUBLE T5 MATERASSO
Stelaż Double Klasik T5 Materasso
  • Stelaż Double Klasik T5 Materasso
MATERASSO

Stelaż DOUBLE T5 MATERASSO

284,00 zł
Nowy produkt

Elastyczny stelaż z regulacją twardości w partii środkowej.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż DOUBLE T5 należy do linii klasycznej i składa się standardowo z 28 brzozowych listewek. Listwy te są rozmieszczone regularnie w niewielkich odstępach i osadzone w bukowej ramie przy użyciu elastycznych, podwójnych mocowań. Gęstość ich rozlokowania pozwala na użycie stelaża z wszystkimi rodzajami materacy, bez względu na gęstość ich wypełnienia. Elastyczność listew pozwala w lepszy sposób wykorzystać prozdrowotne cechy materaca i wydłuża jego żywotność. Stelaż jest regulowany w części lędźwiowej, co pozwala na dostosowanie twardości do indywidualnych preferencji użytkownika. Dla wzmocnienia konstrukcji zastosowano szeroki pas stabilizacyjny, przeprowadzony przez środek. Maksymalne obciążenie wynosi w związku z tym 120 kg na osobę. Do impregnacji drewna wykorzystano olejek z kwiatu lawendy, który reguluje działanie układu nerwowego oraz odstrasza insekty. Modele o rozmiarach 180x200 i 200x200 zostały podzielone na dwie niezależne części. Stelaż posiada 24-miesięczną gwarancję.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5,5 CM
Stelaż Double T5 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

szlifowanie

Realizacja zamówienia błyskawiczna :) bardzo uprzejmy Pan Kurier. Obsługa sklepu bardzo pomocna. W tym zakresie same plusy. Stelaż wygląda po rozpakowaniu solidnie. Jeszcze go nie przetestowałam ponieważ ma niedokładnie wyszlifowane deseczki i najpierw muszę je sobie wygładzić bo obawiam się drzazg, które mogą zniszczyć pokrowiec materaca. Praktycznie wszystkie muszę samodzielnie potraktować papierem ściernym.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MATERASSO