Chat with us, powered by LiveChat Materace Krosno - Pużaka 35

Salon Pan Materac w Krośnie

Pużaka 35
ul. Pużaka 35
38-400 Krosno

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 09:00 - 19:00
Sob. 08:00 - 16:00
Nd. (handlowa) 10:00 - 16:00

Sklep z materacami i łóżkami w Krośnie

Zapraszamy do salonu stacjonarnego Pan Materac w Krośnie, znajdującego się w dogodnej lokalizacji, przy ul. Pużaka 35. Podczas wizyty, poza dostępnością bogatej oferty produktowej, nasi klienci mogą również liczyć na fachową poradę w kwestii wyboru asortymentu do sypialni. Eksperci Pana Materaca pomagają w dobraniu idealnego podłoża do snu, w pełni dopasowanego do potrzeb i preferencji użytkownika, które zagwarantuje zdrowy i spokojny wypoczynek na co dzień.

Materace Krosno

Stacjonarny salon Pan Materac w Krośnie oferuje bogaty asortyment jakościowych materacy kieszeniowych, piankowych oraz sprężynowych, a także innych akcesoriów, bez których nie sposób wyobrazić sobie dobrze wyposażonej sypialni. W ofercie znajdują się wyroby sprawdzonych i cenionych producentów takich jak: Pan Materac, Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Tempur, Gomarco oraz Curem. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na cieszące się dużą popularnością materace polskiej marki Janpol oraz niezwykłe wyroby renomowanego producenta Tempur, korzystające z innowacyjnego materiału opracowanego przez agencję kosmiczną NASA. Asortymentu dopełniają nowoczesne wyroby marki własnej Pan Materac, cechujące się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Łóżka Krosno

Poza różnego typu materacami, w asortymencie salonów stacjonarnych Pan Materac w Krośnie znajdują się także komfortowe łóżka różnego typu od renomowanych producentów New Elegance oraz New Design, zdrowe poduszki do spania, solidne stelaże zapewniające stabilność materacom oraz przyjemna w dotyku pościel. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą solidnych łóżek drewnianych, zwracających uwagę ponadczasową elegancją, modnych łóżek tapicerowanych o bogatej palecie dostępnych obić oraz niezwykle wygodnych łóżek kontynentalnych, doskonałych do większych sypialni. Odporne na codzienne użytkowanie materiały oraz sprawdzone procesy produkcyjne są gwarancją użyteczności i satysfakcji z zakupu wyposażenia na długi czas. Sprawdź największych wybór łóżek w Krośnie

Akcje promocyjne w salonie