Chat with us, powered by LiveChat Ochraniacze na materac – Nakładka na materac
Filtruj naszą ofertę (7 produkty)

Producent

Produkty

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Rozmiar Rozmiar

Wysokość Wysokość

Cena Cena

60,00 zł - 270,00 zł

Gwarancja Gwarancja

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Informacje dodatkowe

Dostępne od ręki

Ochraniacze na materac

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING
89,00 zł
HILDING
Bestseller

Bawełniany ochraniacz na materac marki Hilding z wodoodpornymi właściwościami. Ochraniacz zapewnia długotrwałą ochronę materaca oraz zwiększa poziom komfortu podczas odpoczynku.

Ochraniacz 3 warstwowy wodoodporny PAN MATERAC
239,00 zł
PAN MATERAC

Wodoodporny ochraniacz na materac marki Pan Materac, zapewniający ochronę przed zabrudzeniami. Ochraniacz wykonany z tkaniny Tencel.

Nakładka HIGIENICZNA (WODOODPORNA) JANPOL
83,00 zł
JANPOL

Nakładka chroniąca materac przed zniszczeniem. Wykonana z tkaniny frotte.

Ochraniacz wodoodporny na materac MOLLYFLEX
257,00 zł
MOLLYFLEX

Wodoodporny ochraniacz wykonany z oddychającej tkaniny bawełnianej.

Ochraniacz pod materac JANPOL
69,00 zł
JANPOL

Ochraniacz zabezpieczający materac przed zniszczeniem. Wykonany z filcu igłowanego.

Nakładka MOLTONOWA JANPOL
116,00 zł
JANPOL

Wodoodporna nakładka zabezpieczająca materac przed zabrudzeniami.

Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające JERSEY PAN...
110,00 zł
PAN MATERAC

Uniwersalne prześcieradło Jersey Pan Materac w wielu rozmiarach do wyboru. Prześcieradło posiada status wyrobu medycznego.

Ochraniacz na materac – skuteczna osłona przed zabrudzeniami

Ochraniacz na materac powinien stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia łóżka. Specjalne nakładki na materac pozwalają zachować dłuższą świeżość i czystość w obrębie materaca. Ochraniacze na materac doskonale zabezpieczają przed przedostawaniem się zanieczyszczeń i zabrudzeń do wnętrza. Ochronne maty na materac wykonane są z materiałów doskonale przepuszczających powietrze, jak również absorbujących wilgoć i ciecze, dzięki czemu skutecznie chronią przed przemoknięciem materaca, zachowując przy tym odpowiedni poziom wentylacji wkładu materaca. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości ochraniacze na materac o potwierdzonych właściwościach antyalergicznych i bakteriobójczych. Nakładki dostępne są w wielu standardowych rozmiarach, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem ochraniacza do posiadanego materaca.

Ochronne nakładki i maty na materac

Doskonale sprawdzą się w sypialniach dziecięcych, jak i osób stale leżących. Zaletą ochraniaczy na materac jest możliwość łatwego zdjęcia i wyprania w warunkach domowych. Przy wyborze odpowiedniego ochraniacza na materac należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany, nieprzemakalność oraz sposób, w jaki można go odświeżać i czyścić. Głównym zadaniem ochraniacza na materac jest zapewnienie odpowiedniej osłony i ochrony przed zabrudzeniami i wilgocią. Odpowiednio dobrany ochraniacz wpłynie na dłuższą żywotność materaca. Ochraniacze w naszej ofercie w żaden sposób nie wpływają na obniżenie komfortu snu, służą jedynie jako zabezpieczenie materaca przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami wynikającymi z codziennego użytkowania.