Chat with us, powered by LiveChat Kołdry naturalne – Kołdry z wkładem naturalnym
Filtruj naszą ofertę (3 produkty)

Producent

Produkty

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Rozmiar Rozmiar

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Wysokość Wysokość

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Cena Cena

525,00 zł - 1 065,00 zł

Gwarancja Gwarancja

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Informacje dodatkowe

Brak możliwości wyboru dla tej grupy

Dostępne od ręki

Kołdry naturalne

Kołdra COTTON SUMMERNIGHT PARADIES naturalna
529,00 zł
PARADIES

Letnia kołdra Cotton Summernight Paradies wykonana w całości z naturalnych materiałów.

Kołdra SEIDE SATIN PARADIES naturalna
1 059,00 zł
PARADIES

Jedwabna kołdra nasączona wyciągiem z Aloesu.

Kołdra OLINA ORGANIC LIGHT PARADIES naturalna
709,00 zł
PARADIES

Letnia kołdra Olina Organic Light Paradies z naturalnym, ekologicznym wkładem.

Kołdry naturalne – wysoka jakość!

Zdrowy i regeneracyjny sen każdej nocy powinien być podstawą naszego życia. Poza komfortowym łóżkiem i materacem wpływa na niego wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Dobrze dobrana, wysokiej jakości kołdra, poduszka i pościel to istotne elementy wyposażenia sypialni. Podczas zakupu akcesoriów sypialnianych warto zdecydować się na produkt, który zapewni komfort użytkowania niezależnie od temperatury i pory roku. Z uwagi na swoją uniwersalność, kołdry naturalne to zdecydowanie najczęściej wybierany typ okrycia.

Kołdra naturalna – wysoka higiena snu!

Kołdra naturalne cechują się doskonałą przepuszczalnością powietrza i dobrze absorbują wilgoć, co świetnie wpływa na komfort i higienę codziennego wypoczynku. Innowacyjne technologie użyte do produkcji kołder naturalnych pozwalają uzyskać wysoki poziom trwałości i puszystości produktu, dodatkowo zwiększając wygodę użytkowania. Kołdra z naturalnym wypełnieniem stanowi doskonały wybór do każdej sypialni.

Kołdry z naturalnym wypełnieniem – szeroka oferta!

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości kołdry z naturalnych wypełnieniem wykonane przy użyciu wysokogatunkowego jedwabiu, bawełny, chłonnych włókien lyocell i innych naturalnych materiałów, jak choćby zdrowotnego wyciągu z aloesu. Oferujemy kołdry naturalne o różnorodnych rozmiarach i wkładach, nadające się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, w tym również osób zmagających się z alergiami. Nowoczesny proces produkcyjny i wykorzystane w nim wysokiej jakości surowce, gwarantują odporność na codzienne użytkowanie i trwałość wyrobów na lata. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz idealną kołdrę naturalną do swojej sypialni!