Chat with us, powered by LiveChat Pan Materac - Historia

Pan Materac - historia


Historia naszej marki Pan Materac to zarazem historia niemal jak z bajki, opowieść o pucybucie, który ma aspiracje na milionera, a na pewno ma wysokie aspiracje na sukces, ten wielki i ten malutki, którego potwierdzeniem są opinie wciąż przybywających zadowolonych i wyspanych klientów.


Przebyliśmy długą drogę, którą można by wyraziście zamknąć w klamrach od magazynu w garażu do jednego z liderów sprzedaży internetowej. Pozwólmy mówić datom, które wskażą naszą drogę.

0121 grudnia 2009 roku rozpoczęliśmy działalność, jednak, ciekawostka, w branży fotograficznej. Właściciel marki, Patryk, pierwszą pracę podjął …w salonie materacy, drugą …w salonie z meblami. Cały czas był wśród klientów, słuchał ich pytań i rad, oceniał branżę i wpadł na pomysł prowadzenia własnej działalności gospodarczej w formie, którą wymuszała sama rzeczywistość. Brak było kapitału na sklep stacjonarny, ten wymarzony.

Brak samochodu dostawczego, by dostarczać materace klientom. Jednego, czego nie brakowało, to marzeń, wizji i …odwagi.
Salon stacjonarny musiał poczekać, a pomysł wykrystalizował się na sklep internetowy – klinikasnu.pl.


6 września 2011 roku jest dla nas dniem szczególnym - wtedy otrzymaliśmy nasze pierwsze zamówienie, które pokazało nam, że podążamy w dobrym kierunku.


Oczywiście, nie było lekko. Nikt nie chciał z nami podpisać umowy na transport, bo posiadaliśmy za małe obroty. Radziliśmy sobie, jak mogliśmy. Działaliśmy na miarę naszych możliwości, choć nasza wyobraźnia zawsze sięgała o kilka kroków dalej. Z samochodu osobowego uczyniliśmy samochód dostawczy, a materace dowoziliśmy na dachu - nawet w okolice Warszawy i Lublina.

01

03Teraz z uśmiechem wspominam, jak posiadając pracę jako sprzedawca prowadziłem raczkującą firmę. Pakowanie materacy w garażu po nocach, także w zimie w 20 st. mrozie - to była tamta rzeczywistość – tak wspominał początki działalności Patryk Ustrzycki, właściciel marek klinikasnu.pl i panmaterac.pl

Ta jednak nas nie zrażała. Wymyśliliśmy eksperta od materowacości, Pana Materaca, który jest uosobieniem fachowej wiedzy i rzetelnego doradztwa w branży sypialnianej. Powstał sklep internetowy panmaterac.pl. Internet otworzył nam drzwi do nieograniczonych miejscem możliwości działania.


Wiedzieliśmy jednak, że potrzebujemy naszej bazy dowodzenia, namacalnej, dostępnej dla klientów realnie, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu.


Dynamiczny rozwój i rosnąca baza klientów sklepów internetowych pozwoliły nam na otwarcie salonu Pan Materac w Rzeszowie dnia 29 września 2012 roku.


Niecałe dwa lata później, 24 maja 2014 roku, otworzyliśmy nasz drugi salon w stolicy Podkarpacia.

04

05
Obecnie posiadamy 29 salonów stacjonarnych i jesteśmy jednym z liderów sprzedaży internetowej w Polsce.

Zapytacie: - skąd taki sukces? Odpowiadamy. Sukces rodzi się w nas, w naszej załodze, a jego dopełnieniem jesteście Wy - nasi klienci. Inwestujemy w rozwój i dobre relacje z klientami. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom, służyć fachową poradą w doborze produktów i ułatwiać proces zakupowy poprzez oferowanie darmowej dostawy. Wiemy o materacach sporo i chętnie dzielimy się tą wiedzą z wami.
Nasze salony:

 • Białystok: Przędzalniana 31 ,
 • Bielsko-Biała: Komorowicka 39 (Fabryka Filcu) ,
 • Bydgoszcz: Mariana Rejewskiego 3 (Auchan Bydgoszcz Fordon) ,
 • Częstochowa: Drogowców 21 ,
 • Gdańsk: Przywidzka 10A (Morski Park Handlowy), Grunwaldzka 211 (Galeria City Meble) ,
 • Gliwice: Pszczyńska 315 (Centrum Handlowe Europa Centralna) ,
 • Katowice: aleja Roździeńskiego 97 (Galeria Rawa Homepark) ,
 • Kielce: Zagnańska 232 ,
 • Kraków: Jasnogórska 4 , Zakopiańska 105 (Galeria Solvay Park), Galicyjska 18 (Galeria Atut Nowohucka) ,
 • Krosno: Kazimierza Pużaka 35 ,
 • Lublin: Diamentowa 2 (Galeria Mega Meble), Fabryczna 2 (Galeria Gala) ,
 • Łódź: aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 153 (Galeria Niciarniana Park), Pojezierska 91A ,
 • Mielec: Przemysłowa 2 ,
 • Poznań: Szwedzka 10a (Galeria Homepark Franowo), Poznańska 140 (Galeria Top Meble), aleja Solidarności 34 (Galeria Polskie Meble) ,
 • Radom: Warszawska 197 ,
 • Rzeszów: aleja Tadeusza Rejtana 67 (Galeria Nova), aleja Wyzwolenia 2 ,
 • Szczecin: Andrzeja Struga 31A , Mieszka I 81 ,
 • Toruń: Joachima Lelewela 33 (Galeria Wnętrz AMC) ,
 • Warszawa: Domaniewska 37B (Centrum Handlowe Domo Strefa), Malborska 45 (Galeria Homepark Targówek), Plac Szwedzki 3 (Galeria Homepark Janki), Jagiellońska 82b (Galeria Nowa Praga) ,
 • Wrocław: Brücknera 32-34 (Galeria Giant Meble), Czekoladowa 20 (Galeria Aleja Bielany), Braniborska 14 (Galeria Wnętrz Domar) .

05

Osoby z pozostałych rejonów Polski zachęcamy do zakupów w naszych sklepach online - klinikasnu.pl i panmaterac.pl, gdzie wciąż tworzy się nasza historia, której celem jest wasza satysfakcja.


No cóż, czasami zdarza nam się nie wyspać po to, byście Wy byli dobrze wyspani. Wierzymy, że robimy coś ważnego, że oferując produkty najwyższej jakości stajemy się godni zaufania i polecenia. Odwiedźcie nas i wznieście się z nami na wyższy poziom materacowości!