Zestaw Laura Paradies poduszka i kołdra dziecięcy
  • Zestaw Laura Paradies poduszka i kołdra dziecięcy
  • Zestaw Laura Paradies poduszka i kołdra dziecięcy - aranżacja w łóżeczku dziecięcym
PARADIES

Zestaw LAURA PARADIES dziecięcy

499,00 zł

Zestaw z kołdrą i poduszką Laura przeznaczony dla najmłodszych użytkowników.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Zestaw Laura to propozycja składająca się z kołderki Laura oraz poduszki Nikki. Są to starannie wykonane produkty, dostosowane do szczególnych wymagań stawianych przed wyrobami przeznaczonymi dla dzieci i niemowląt. Kołderka posiada przewiewne wypełnienie tekstylne, które jest wytrzymałe i łatwo je utrzymać w czystości. Wewnątrz poduszki zastosowano z kolei miękkie kulki poliestrowe, które gwarantują optymalne podparcie dla wrażliwej główki dziecka. Poszycie obu elementów zestawu powstało z certyfikowanej bawełny organicznej o wykończeniu Aloe-Vera.

WYPEŁNIENIE: KOŁDRA: PARADIES FILL ROYAL (200G/M2); PODUSZKA: PARADIES SOFTYS MEDIUM
Zestaw Laura Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PARADIES