Poduszka trzykomorowa NOTTE LUNA ANIMEX puchowa
  • Poduszka trzykomorowa NOTTE LUNA ANIMEX puchowa
ANIMEX

Poduszka trzykomorowa NOTTE LUNA puchowa

299,00 zł
Nowy produkt

Ekskluzywna poduszka z tkaniną z satyny bawełnianej.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Notte Luna to komfortowa poduszka wykonana z satyny bawełnianej, posiadająca budowę trzykomorową. Komorę zewnętrzną wypełnia w 100% biały, gęsi puch, a wewnętrzną w 30% półpuch. Poduszka jest elastyczna i miękka. Zapewnia wygodny i komfortowy wypoczynek. Wypełnienie jest higieniczne, starannie wyselekcjonowane i wyczyszczone. Satyna bawełniana jest delikatna dla skóry. Aby uniknąć zbijania się pierza, poduszkę należy regularnie trzepać. Stałą świeżość zapewni jej natomiast regularne wietrzenie. Czyszczenie produktu powinno być zgodne z informacjami widniejącymi na metce.
UWAGA! Oferta dotyczy tylko PODUSZKI. Kołdrę z kolekcji Notte Luna należy dokupić oddzielnie.

WYPEŁNIENIE: 100% PUCH GĘSI (W KOMORZE ZEWN.) + 30% PÓŁPUCH GĘSI (W KOMORZE WEWN.)
Poduszka Notte Luna Animex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
ANIMEX