Poduszka Mikrofibra Pan Materac 40x40 cm
  • Poduszka Mikrofibra Pan Materac 40x40 cm
PAN MATERAC

Poduszka MIKROFIBRA PAN MATERAC

50,00 zł

Pikowana poduszka Mikrofibra Pan Materac z możliwością prania w 95 st.C.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Niezwykle trwała poduszka Mikrofibra z kolekcji Pan Materac cechuje się wysokim poziomem funkcjonalności oraz łatwością utrzymania w odpowiednim stanie. Zastosowane materiały właściwie wzmocniły odporność poduszki na uszkodzenia, a także zniekształcenia. Dodatkowo przyjemna w dotyku tkanina jest polecana alergikom oraz osobom z problemami skórnymi. Poduszkę można prać w pralce, w temperaturze aż 95 st.C, co zwiększa możliwość dbania o zdrowy i higieniczny sen. Model jest dostępny w kilku rozmiarach, dlatego z łatwością można dopasować go do potrzeb użytkownika. Umieszczone w środku poduszki poliestrowe wypełnienie, nadaje jej otulającej puszystości. Poduszka jest w pełni syntetyczna, dlatego całkowicie bezpieczna dla wszystkich śpiących. Należy także pamiętać, że codzienne energiczne trzepanie poduszki przedłuża jej żywotność.

WYMIARY: 40x40; 50x70; 70x80 CM

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

  • - Lorem ipsum
  • - Lorem ipsum
  • - Lorem ipsum
  • - Lorem ipsum
  • - Lorem ipsum
Poduszka Mikrofibra Pan Materac - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PAN MATERAC