Chat with us, powered by LiveChat Pościel EXCLUSIVE 37A MATEX satyna bawełniana
Pościel EXCLUSIVE 37A MATEX satyna bawełniana
  • Pościel EXCLUSIVE 37A MATEX satyna bawełniana

Pościel EXCLUSIVE 37A MATEX satyna bawełniana

129,90 zł

Elegancka pościel Exclusive 37A Matex w stylowych kolorach i atrakcyjnym wzorze.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesna pościel Exclusive 37A Matex satyna bawełniana będzie prezentować się bardzo ciekawie w sypialni, stając się jej atrakcyjną ozdobą. Uwagę przyciąga zarówno kolorystyka pościeli, jak również jej wzór. Część ciemniejsza pościeli obejmuje fragment przynożny kołdry, natomiast im wyżej, tym pościel staje się jaśniejsza, a jej wzór mniej kontrastujący. W udany sposób połączono tu odcienie niebieskiego, beżowego i białego. Cały komplet wykonany został starannie i z dbałością o detale. Wykorzystano 100% bawełnę, dzięki czemu wyróżnia się również walorami praktycznymi i komfortem użytkowania. Materiał jest miękki i przyjemnie otula użytkownika w czasie wypoczynku, a jednocześnie jest oddychający. W zestawie znajduje się poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 oraz dwie poszewki na poduszki 70x80.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Exclusive 37A Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.