Chat with us, powered by LiveChat Pościel EXCLUSIVE 43A MATEX satyna bawełniana
Pościel EXCLUSIVE 43A MATEX satyna bawełniana
  • Pościel EXCLUSIVE 43A MATEX satyna bawełniana

Pościel EXCLUSIVE 43A MATEX satyna bawełniana

129,90 zł

Oryginalna pościel Exclusive 43A Matex w żywej kolorystyce z motywem roślinnym.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nietuzinkowa pościel Exclusive 43A Matex satyna bawełniana to pomysł na ożywienie sypialni, wprowadzenie do niej nieco kolorów i życia. Pościel utrzymana jest w jasnej kolorystyce – jej tło jest białe, a na nim znajduje się atrakcyjny, kolorowy nadruk w groszki, który uzupełniony jest przez bardzo korzystnie prezentujący się motyw roślinny. Poszewki wyraźnie podzielone są na dwie części – część dolna to kolorowe groszki w żywych odcieniach, a część górna to groszki jasnopopielate. Części te oddzielone są wspomnianym motywem roślinnym przywołującym na myśl polne kwiaty. Wzór z kołdry ponawiają poduszki. Poszewki wykonane są z dbałością o szczegóły ze 100% bawełny. W zestawie znajduje się poszewka na kołdrę (rozmiar 160x200 lub 220x200), a także dwie poszewki na poduszki (rozmiar 70x80 każda).

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Exclusive 43A Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.