PAN MATERAC

Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką BAMBO PAN MATERAC BABY

69,00 zł

Wysokiej jakości prześcieradło Bamboo Pan Materac z kolekcji Baby dedykowane dla najmłodszych użytkowników. Prześcieradło posiada status wyrobu medycznego.

Rozmiar:
Kolor:
Dostępny w 24h!
Ilość:

prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką Bamboo Pan Materac Baby białe
prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką Bamboo Pan Materac Baby niebieskie
prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką Bamboo Pan Materac Baby różowe
prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką Bamboo Pan Materac Baby szare

Nieprzemakalne prześcieradło Bamboo Pan Materac z kolekcji Baby to produkt stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Skóra dziecka jest bardzo wrażliwa i delikatna, dlatego wymaga ona specjalnej ochrony, zwłaszcza podczas snu. Prześcieradło Bamboo Baby wykonano w 100% z wiskozy bambusowej, która nie powoduje uczuleń oraz korzystnie wpływa na łagodzenie wszelkich podrażnień. Materiał jest przewiewny i wyjątkowo miękki w dotyku - to idealny wybór dla najmłodszych. Wiskoza bambusowa wyróżnia się higroskopijnością oraz posiada właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu latem zapewnia uczucie chłodu, zaś zimą otula ciało ciepłem. Prześcieradło Bamboo Baby jest dostępne w dwóch rozmiarach: 60x120 cm i 70x140 cm oraz aż czterech kolorach do wyboru: białym, szarym, niebieskim i różowym. Produkt można prać w warunkach domowych w temperaturze maksymalnej 95 stopni Celsjusza. Warto zaznaczyć, że prześcieradło Bamboo Pan Materac z kolekcji Baby jest produktem medycznym.

WYMIARY: 60x120; 70x140 CM
SKŁAD TKANINY: 100% WISKOZA BAMBUSOWA
prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką Bamboo Pan Materac Baby
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PAN MATERAC