Materac Fiaba 4 Magniflex piankowy
  • Materac Fiaba 4 Magniflex piankowy
  • Pokrowiec materaca Fiaba 4 Magniflex piankowy
MAGNIFLEX

Materac FIABA 4 MAGNIFLEX piankowy

780,00 zł

Materac Fiaba 4 przeznaczony dla dzieci do 3 roku życia. Materac w wysoce higienicznym, zdejmowanym pokrowcu.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Dobrze oddychający materac Fiaba 4 przeznaczony jest dla niemowląt oraz dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Jego nieściągana powłoka wykonana jest z w 100% naturalnej tkaniny, będącej mieszanką organicznej bawełny oraz włókna bambusowego. Tego typu powłoka materaca jest hipoalergiczna i odporna na roztocza, a jednocześnie ma właściwości antybakteryjne, co zapewni najmłodszym zdrowy sen i jednocześnie bezpieczeństwo przed czynnikami chorobotwórczymi. Powłoka tego materaca ponadto bardzo dobrze odciąga i odprowadza wilgoć, co jest bardzo istotne przy zdrowym i spokojnym śnie dziecka. Rdzeń materaca Fiaba 4 wykonany jest natomiast z twardej, zimnej pianki Elioform o grubości 8 cm, która stanowi solidne podparcie ortopedyczne dla rosnącego dziecięcego kręgosłupa, wspierając jego prawidłowy rozwój.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: stabilny, trwały i wytrzymały materiał doskonale podpierający ciało. Tworzy stabilną powierzchnię do spania, na której każda część ciała podparta jest w sposób prawidłowy, niezależnie od przyjętej pozycji. Wyróżnia się również wysoką higienicznością. Dzięki wysokiej przewiewności, absorpcji wilgoci zapewnia świeżość i czystość wewnątrz materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Twardość - średni-miekki
Materac Fiaba 4 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę pokrowca tworzą włókna bambusowe z mikrootworami umożliwiającymi swobodny przepływ powietrza i absorpcję wilgoci. Zaletą włókien bambusowych jest ich trwałość, są odporne na odkształcenia, dzięki czemu zachowują swoje właściwości przez wiele lat użytkowania. Pokrowca nie należy prać.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
10 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
10 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Magniflex
test
test
MAGNIFLEX