Materac Klio Janpol kieszeniowo - piankowy
  • Materac Klio Janpol kieszeniowo - piankowy
  • Materac Klio Janpol kieszeniowo - piankowy beze pokrowca
  • Materac Klio Janpol kieszeniowo - piankowy w pokrowcu
JANPOL

Materac KLIO JANPOL kieszeniowo-piankowy

629,00 zł
Nowy produkt

Model o przeznaczeniu rehabilitacyjnym oparty na sprężynie kieszeniowej. Obłożenie stanowi warstwa pianki poliuretanowej. Wysokiej klasy pokrowiec do wyboru.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Producenci materacy pewien czas temu zaczęli odchodzić od produkcji materacy sprężynowych, ze względu na ich małą wygodę i dużą awaryjność. Do łask zaczęły wracać dopiero wraz z zastosowaniem nowej technologii kieszeniowej. Rozwiązanie to polega na umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszeni wykonanej z trwałej i przewiewnej tkaniny. Materac dzięki temu pracuje ciszej i zyskuje elastyczność punktową. Ciało jest podparte na całej długości, a materac ugina się jedynie w miejscach nacisku. Właściwość ta kwalifikuje go do groma produktów rehabilitacyjnych. Materac Klio to dwustronny materac kieszeniowy o grubości ok. 18 cm, zawierający 260 sprężyn/m2. Dla zapewnienia najwyższej wygody użytkowania, wkład sprężynowy został otoczony dwu-centymetrową warstwą pianki poliuretanowej. Materiał jest elastyczny, antyalergiczny i odporny na odkształcenia. Materac posiada średni stopień twardości i jest przeznaczony dla osób o wadze do 80 kg. Może być używany przez pary, ponieważ sprężyny dopasowują się indywidualnie do kształtu ciał. Do materaca producent rekomenduje stosowanie stelaży prostych. Produkt posiada trzyletnią gwarancję.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: umieszczenie sprężyn w oddzielnych kieszeniach wpłynęło na poprawę komfortu materaca. Elementy nie zakłócają nawzajem swojej pracy, a wydawane przez nie odgłosy zostały wyciszone. Materac ugina się jedynie w miejscach nacisku.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: pianka posiada właściwości antyalergiczne oraz zapewnia odpowiednią izolację termiczną materaca. Ceniona za dobrą jakość przy zachowaniu niskiej ceny.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
Klio - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: idealnie przylegający do wkładu materaca pokrowiec Smart to gwarancja wysokiego komfortu podczas snu. Delikatna i przyjemna w dotyku tkanina nie podrażnia skóry, dzięki czemu może być bezpiecznie użytkowany przez alergików. Pokrowiec należy prać w temperaturze 60 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 11 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Super materac!!

Dwie strony materaca... Dobry i wygodny materac, każdy następny będzie taki sam! Dobry zakup

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac Klio

Bardzo wygodny, córka zadowolona.obsługa klienta -super.Napewno kupię kolejne.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Super

Materace Janpol dla mnie są rewelacyjne. Pierwszy kupiłam dla syna i po 2 miesiącach użytkowania stwierdziłam, że wymieniam materace na Janpol.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Dobry, bardzo dobry

Niby prosty, niby bez jakichś extra fukncji, a prosty kręgosłup wspaniałe wyspanie, i wypoczęcie. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

.

Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
test
JANPOL