Chat with us, powered by LiveChat Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC
Stelaż Surface Standard Pan Materac
  • Stelaż Surface Standard Pan Materac
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC

259,00 zł

Drewniany stelaż Surface Standard zbudowany z 28 brzozowych giętych listewek.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Surface Standard to jeden ze stelaży z kolekcji Pan Materac. Stelaż wykonany został ze sklejki drzew liściastych. Stelaż Surface Standard buduje aż 28 elastycznych, giętych listew z drewna brzozowego, które umieszczone są w uchwytach odpornych na pękanie i odkształcenia. Listwy rozmieszczone są w odległości 3 cm, dzięki czemu ciężar ciała rozkładany jest równomiernie na całej długości. W stelażu Surface Standard istnieje możliwość regulacji stopnia twardości na odcinku lędźwiowym. Stelaż dostępny jest w standardowych rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego rodzaju łóżek. Stelaż do samodzielnego montażu. Wysokość stelaża - 3 cm.

WYMIARY: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200 CM
Stelaż Surface Standard Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PAN MATERAC