• Obniżka
Stelaż Double Maxi T8 Materasso
  • Stelaż Double Maxi T8 Materasso
Promocja
MATERASSO

Stelaż DOUBLE MAXI T8 MATERASSO

520,00 zł 416,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 520,00 zł

Elastyczny stelaż Double Maxi T8 z listwami z brzozy syberyjskiej.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Double Maxi T8 to elastyczny stelaż wykonany z wysokiej jakości sklejki bukowej z dodatkiem elementów z drewna bukowego. Jest to klasyczny stelaż, który idealnie sprawdzi się w każdym łóżku oraz w połączeniu z materacami o różnorodnej budowie, zarówno z wkładem piankowym, lateksowym, jak i kieszeniowym. Zaletą stelaża Double Maxi T8 jest możliwość regulacji pięciu listew podwójnych, dzięki którym użytkownik jest w stanie lepiej dopasować twardość do własnych preferencji. W celu wzmocnienia stelaża na jego środku zastosowano specjalny pas. W stelażu Double Maxi T8 listwy umieszczone są w elastycznych, gumowych uchwytach. Stelaż objęty został aż 10-letnią gwarancją.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5,5 CM
Stelaż Double T8 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Promocja
MATERASSO