Materac Admiral Bio-Ex Exclusive Materasso
  • Materac Admiral Bio-Ex Exclusive Materasso
MATERASSO

Materac ADMIRAL BIO-EX EXCLUSIVE MATERASSO kieszeniowo-piankowy

2 122,00 zł
Nowy produkt
Wysokiej jakości rehabilitacyjny materac Admiral Bio-Ex Exclusive ze sprężyną typu Multipocket obłożony naturalnymi piankami BIOGREEN oraz VISCOGREEN.
Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Admiral Bio-Ex Exclusive to wysokiej jakości materac na sprężynie kieszeniowej. Jego rdzeń stanowi wkład sprężyn kieszeniowych o siedmiu strefach twardości typu Multipocket. Sprężyna bardzo dobrze dopasowuje się do ciała i stabilnie podpiera kręgosłup. Ponadto materac obłożono obustronnie warstwą pianki BIOGREEN, wykonanej na bazie naturalnego oleju rycynowego. Dodatkowo model posiada warstwę pianki VISCOGREEN, która reaguje na ciepło oraz nacisk, oblewając ciało jak formę. Dzięki takiej budowie materac zapewnia stabilne podparcie, sprężystość oraz dobrze dopasowuje się do ciała. Admiral Bio-Ex Exclusive jest dostępny w higienicznym pokrowcu Silver Protect. Można go ściągnąć do prania przy pomocy zamka rozdzielczego.

Sprężyny Multipocket
Sprężyna Multipocket: Wkład sprężyn kieszeniowych święci tryumfy na rynku materaców już od ponad 80 lat. By jeszcze bardziej udoskonalić ich pracę, producenci zmniejszają średnicę sprężyny i podwajają jej ilość, otrzymując wkład MULTIPOCKET. Materace takie znacznie dokładniej dopasowują się do ciała i zapewniają o wiele stabilniejsze podparcie dla kręgosłupa. Sprężyna MULTIPOCKET to świetna alternatywa dla wszystkich, którzy lubią działanie materaców sprężynowych i oczekują wysokiego standardu jego pracy.
Pianka Biogreen
Pianka Biogreen: Firma Materasso wprowadziła na rynek materaców wiele ciekawych rozwiązań. Wśród nich znajduje się pianka BIOGREEN utworzona na bazie naturalnego oleju rycynowego. Pianka wykazuje znacznie większą odporność na utlenianie się. Dodatkowo jest nasączona wyciągiem z Aloesu, który zwiększa higieniczność materaca i nadaje mu przyjemny aromat.
Pianka Viscogreen
Pianka Viscogreen: Poza wprowadzeniem pianki BIOGREEN na bazie oleju rycynowego, firma Materasso opracowała innowacyjną piankę termoelastyczną VISCOGREEN. Podobnie jak BIOGREEN została zbudowana na bazie naturalnego oleju rycynowego. Wyróżnia ją większa żywotność oraz bardzo przyjemny sposób pracy. Dobrze dopasowuje się do ciała, poddając się naciskom i temperaturze.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Admiral Bio-Ex Exclusive - budowa
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: Jest to jeden z najchętniej wybieranych pokrowców przez klientów. Posiada specjalną aplikację z jonizowanego srebra, która zapobiega przed rozwojem mikroorganizmów wewnątrz materaca. Z tego powodu jest on szczególnie polecany alergikom. Ponadto pokrowiec posiada bardzo przyjemną fakturę i prezentuje się elegancko na materacu. Można go ściągnąć i wyprać w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
24 cm
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
test
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
24 cm
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
test
MATERASSO