Materac Natur Biogreen Materasso
  • Materac Natur Biogreen Materasso
MATERASSO

Materac NATUR BIOGREEN MATERASSO piankowy

1 803,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości materac Natur Biogreen Materasso rehabilitacyjny na bazie naturalnej pianki BIOGREEN; dostępny w pikowanym pokrowcu do prania.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Nazwa materaca Natur Biogreen nawiązuje do naturalnych składników wykorzystanych do jego budowy. Jego wkład stanowi blok pianki wysokoplastycznej Biogreen zbudowanej na bazie oleju rycynowego. Pianka ta jest bardzo żywotna, odporna na odkształcenia i dobrze "oddycha". Gwarantuje stabilne podparcie dla kręgosłupa. Materac jest produkowany jako model rehabilitacyjny i występuje w dwóch twardościach do wyboru. Jest to świetny wybór dla osób, które lubią naturalne i nowoczesne rozwiązania.

Pianka Biogreen
Pianka Biogreen: Jest autorską pianką oferowaną przez firmę Materasso. Powstała na bazie naturalnego oleju rycynowego. Olej ten stosuje się od dawna w przemyśle farmaceutycznym. Nietypowa baza do wytworzenia tej pianki wymaga od producenta stosowania znacznie mocniejszych stabilizatorów, co w efekcie przekłada się na dłuższą żywotność pianki Biogreen w stosunku do innych pianek wysokoelastycznych. Ponadto materiał został nasączony ekstraktem z aloesu, który ma za zadanie chronić materac przed alergenami.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Natur Biogreen - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: Materac Natur Biogreen jest dostępny w pokrowcu Lyocell. Tkanina, z której został uszyty pokrowiec jest pochodzenia naturalnego, a jej bazę stanowi celuloza drzewna. Materiał bardzo dobrze przyjmuje i pochłania wilgoć. Skutecznie przepuszcza powietrze, dzięki czemu materac swobodnie oddycha. Dodatkowo posiada specjalny pas taśmy 3D, który usprawnia cyrkulację powietrza. Pokrowiec zawiera zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60ºC.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
test
test
MATERASSO