Materac Janpol Hermes piankowy
  • Materac Janpol Hermes piankowy
  • Materac Janpol Hermes piankowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Hermes piankowy w pokrowcu
JANPOL

Materac HERMES JANPOL piankowy

485,00 zł
Nowy produkt

Materac piankowy o średniej twardości, wykonany z pianki poliuretanowej.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materace piankowe stają się coraz bardziej popularne i chętnie kupowane przez klientów. Zainteresowanie to zawdzięczają w dużym stopniu swoim zdolnościom dopasowywania się do kształtu ciała. Materac Hermes firmy Janpol stworzony jest w całości z wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Materiał ten występuje we wkładach jako samodzielny blok lub w połączeniu z innymi materiałami, również warstwami sprężynowymi. Jego całkowita grubość wynosi ok. 12 cm. Wykorzystana pianka jest bardzo przewiewna, elastyczna i odporna na zniekształcenia. Materac właściwie odpowiada na nacisk ciała i dostosowuje się do niego. Wkład jednocześnie prawidłowo podpiera kręgosłup i pozwala na pełne rozluźnienie mięśni. Produkt jest bezpieczny dla alergików. Poleca się go osobom o wadze do 80 kg. Aby móc używać go przez wiele lat, należy go obracać co pewien czas, co zapobiegnie powstaniu trwałych zniekształceń. Model Hermes nadaje się do stelaży prostych oraz wszystkich regulowanych. Posiada dwuletnią gwarancję producenta.

pianka poliuretanowa
Pianka Energy Foam: pianka o gęstości 25 kg/m3, posiadająca jednorodną strukturę komórkową. Jest bezpieczna dla zdrowia i może być stosowana w produktach dla alergików. Dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 12 CM
Twardość - średni
Hermes - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: miękka dzianina, która doskonale dopasowuje się do kształtu wkładu materaca. Jest to trwały i odporny na częste pranie pokrowiec. Pikowanie pokrowca wpływa na poprawę strefowości materaca, dzięki czemu ciało użytkownika utrzymane zostaje w prawidłowej pozycji przez całą noc. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Polecam

Już drugi mój zakup tego materaca w tym sklepie. Polecam zarówno materac jak i sprzedającego. <br /> Materac bardzo wygodny, łatwo można zdjąć pokrowiec, po prostu świetny. <br /> Sprzedający bardzo szybko realizuje zamówienia, informuje na bieżąco co i jak, więc polecam również :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry

Materac spełnia moje oczekiwania

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

materac piankowy

Materac super wygodny, spełniający moje oczekiwania. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

SUPER

Materac jest wygodny, ładny, odpowiednio twardy, ma piękny łatwo zdejmowalny pokrowiec. Jest taki jakiego szukaliśmy także pod względem rozmiarów :). Pozdrawiamy

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Pozytywna

Użytkuję dopiero 1 dzień ale jestem zadowolona. Odpowiednia twardość, wysokość - po prostu wygoda. Zobaczymy jak długo będzie trzymał fason.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
12 cm
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
12 cm
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
test
test
test
JANPOL