Materac TEMPUR Original Luxe Cooltouch
  • Materac TEMPUR Original Luxe Cooltouch
  • Materac CONTOUR LUXE COOLTOUCH TEMPUR piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR ORIGINAL LUXE COOLTOUCH

9 042,00 zł
Nowy produkt

Wysoki materac piankowy z higienicznym pokrowcem.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Tempur Original Luxe jest modelem o całkowitej wysokości 30 cm. Jego wypełnienie składa się z najlepszej jakości materiałów Tempur. W podstawie znajdują się dwie warstwy pianki DuraBase o łącznej wysokości 16 cm. Stanowią stabilne podparcie dla ciała i właściwie podtrzymują kręgosłup użytkownika. Nad nimi umieszczono materiał wspierający Tempur o grubości 9 cm oraz komfortową piankę – 5 cm. Obie zapewniają wyjątkowy komfort i redukują naciski. Dopasowują się z łatwością do sylwetki i redukują potrzebę częstych zmian pozycji podczas snu. Materac Tempur Original Luxe Cooltouch wyposażono dodatkowo w technologię CoolTouch, która eliminuje nadmiar ciepła z posłania i pozwala na utrzymanie temperatury na poziomie zapewniającym regenerujący wypoczynek. Model jest dostępny w odpornym na roztocza i alergeny pokrowcu QuickRefresh, który można z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 60 st.C. Spód produktu jest antypoślizgowy, dzięki czemu nie przesuwa się na stelażu w trakcie użytkowania. Materac może być stosowany ze stelażami regulowanymi.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: rodzaj pianki termoelastycznej wrażliwej na ciepło i nacisk. Materiał wolno uplastycznia się i dopasowuje do sylwetki, nie napiera na ciało.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał wspierający TEMPUR: elastyczny i przewiewny materiał zapewniający ergonomiczne podparcie dla ciała. Pomaga we właściwym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni materaca.
Pianka Cooltouch
Technologia CoolTouch: materiał o właściwościach termoregulacyjnych. Przejmuje nadmiar ciepła i odprowadza je poza powierzchnię materaca. Zapobiega nocnej potliwości i przegrzaniu się organizmu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Contour Luxe Cooltouch - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: jest wykonany z miękkiej tkaniny, która szybko pochłania wilgoć z powierzchni, zapewniając tym samym suche środowisko snu. Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny i może być czyszczony w temp. nieprzekraczającej 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
test
test
test
TEMPUR