Materac TEMPUR Cloud Luxe Cooltouch
  • Materac TEMPUR Cloud Luxe Cooltouch
  • Materac CLOUD LUXE COOLTOUCH TEMPUR piankowy
  • Materac CLOUD LUXE COOLTOUCH TEMPUR piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR CLOUD LUXE COOLTOUCH

9 042,00 zł
Nowy produkt

Materac o trójwarstwowej budowie z serii Tempur Cloud, zawierający chłodzącą technologię CoolTouch.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Pokrowiec QuickRefresh, w którym mieści się materac Tempur Cloud Luxe Cooltouch, jest wykonany z miękkiego, eleganckiego materiału. Obszycie posiada ozdobny, geometryczny wzór zaprojektowany przez słynnych liderów wzornictwa. Wewnątrz znajduje się trójwarstwowa konstrukcja, której najniższy poziom stanowi tworzywo DuraBase nadające produktowi stabilności. Pośrodku została umieszczona wspierająca warstwa Tempur. Materiał posiada otwartokomórkową budowę, która gwarantuje wysoki poziom wytrzymałości oraz przewiewności. Pianka rozprowadza ciężar ciała po całej powierzchni materaca, tworząc równocześnie stabilną podporę dla użytkownika. Wysoki współczynnik cyrkulacji powietrza chroni model przed tworzeniem się w jego wnętrzu pleśni oraz skupisk kurzu i roztoczy. Najwyżej umieszczono materiał Tempur Extra-Soft, który bardzo szybko reaguje na czynniki zewnętrzne w postaci temperatury oraz nacisku i zapewnia uczucie snu na miękkiej chmurze.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: jest to miękka wersja materiału Tempur, który reaguje szybciej na ciepło i wagę ciała niż inne pianki tego typu. Komórki o otwartej strukturze zapewniają długoletnią trwałość i znakomity komfort odpoczynku.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał wspierający TEMPUR: tworzywo zaprojektowano tak, aby niezależnie od pozycji użytkownika jego ciało było perfekcyjnie otulone oraz podtrzymane. Otwartokomórkowa struktura wewnętrzna zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu materac dłużej pozostaje czysty i bezpieczny dla alergików.
Pianka Cooltouch
Technologia CoolTouch: Chłodny w dotyku materiał umożliwia szybkie odprowadzenie nadmiaru ciepła i wilgoci poza produkt, utrzymując tym samym najkorzystniejsze warunki środowiska snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Cloud Luxe Cooltouch - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Obszycie z miękkiego materiału ozdobionego oryginalnym, geometrycznym wzorem. Pokrowiec posiada zamek umożliwiający jego wygodne ściągnięcie i wypranie. Temperatura wody nie może przekraczać 60ºC.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
test
test
TEMPUR