Materac TEMPUR Hybrid Luxe Cooltouch
  • Materac TEMPUR Hybrid Luxe Cooltouch
  • Materac HYBRID LUXE COOLTOUCH TEMPUR kieszeniowo-piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR HYBRID LUXE COOLTOUCH

9 569,00 zł
Nowy produkt

Regulujący temperaturę materac z warstwą sprężyn kieszeniowych.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Tempur Hybrid Luxe jest wysokim materacem (30 cm), który łączy w sobie niezwykłe właściwości materiałów Tempur z doskonałą stabilizacją zapewnianą przez sprężyny kieszeniowe. Gięte na zimno spirale umieszczone są pojedynczo w kieszeniach z tkaniny. Takie rozwiązane zapewnia im możliwość indywidualnego dopasowania się do kształtu tułowia i właściwe podtrzymanie kręgosłupa niezależnie od pozycji, w jakiej śpi użytkownik. Technologia CoolTouch zastosowana w modelu Tempur Hybrid Luxe odpowiedzialna jest za odprowadzanie nadmiaru ciepła poza materac. Zapewnia to uczucie niezwykłego komfortu termalnego oraz zapobiega szkodliwemu zjawisku przegrzania się organizmu podczas snu. Uzupełnieniem produktu jest wyjątkowy materiał Tempur. Termoplastyczne tworzywo doskonale dopasowuje się do krzywizny ciała oraz niweluje nacisk zwrotny. Właściwości te powodują głębokie rozluźnienie mięśni i gwarantują użytkownikowi uczucie pełnego relaksu. Materac umieszczony jest w stylowym, miękkim pokrowcu QuickRefresh.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: jest to tworzywo termoelastyczne, które dostosowuje się do ciała, niweluje uczucie nacisku oraz wspomaga proces odpoczynku i regeneracji. Materiał polecany jest szczególnie osobom borykającym się z problemem drętwienia kończyn podczas snu.
Mikrosprężyny Precision
Mikrosprężyny Precision: spirale umieszczone w autonomicznych kieszeniach, które pod wpływem nacisku dopasowują się do kształtu tułowia. Stanowią stabilne podparcie dla kręgosłupa i utrzymują go w zdrowej pozycji przez cały okres wypoczynku.
Technologia CoolTouch
Technologia CoolTouch: jest to materiał, który w dotyku daje uczucie niezwykle przyjemnego chłodu. Technologia CoolTouch odprowadza nadmiar ciepła poza materac, dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu się organizmu w czasie snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Hybrid Luxe Cooltouch - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Miękki w dotyku, przewiewny pokrowiec z wyjątkowym, geometrycznym wzorem. Obszycie posiada praktyczny zamek, który umożliwia jego szybkie ściągnięcie i wypranie.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test
TEMPUR