Chat with us, powered by LiveChat Materac TEMPUR SENSATION LUXE COOLTOUCH
Materac TEMPUR Sensation Luxe Cooltouch
  • Materac TEMPUR Sensation Luxe Cooltouch
  • Materac SENSATION LUXE COOLTOUCH TEMPUR piankowy
  • Materac SENSATION LUXE COOLTOUCH TEMPUR piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION LUXE COOLTOUCH

9 042,00 zł
Nowy produkt

Materac z kolekcji Tempur Sensation, który wyposażony został w technologię CoolTouch.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Tempur Sensation Luxe Cooltouch o wysokości 30 cm został umieszczony w pokrowcu ozdobionym eleganckim wzorem geometrycznym. Obszycie posiada zamek błyskawiczny, który umożliwia łatwe ściągnięcie go z produktu. Konstrukcja wewnętrzna modelu Sensation Luxe wykonana jest z trzech tworzyw posiadających zróżnicowane właściwości. Bazę stanowi materiał DuraBase o przewiewnej strukturze, która zapewnia stabilność całemu produktowi. Środkowy poziom utworzony został ze sprężystego, wytrzymałego materiału Tempur HM (High Mobility™). Wewnętrzna, komórkowa budowa tego tworzywa poprawia elastyczność materaca i ułatwia poruszanie się po jego powierzchni. Warstwa komfortowa Tempur reaguje na nacisk oraz temperaturę i ściśle dopasowuje swoją powierzchnię do kształtu ciała użytkownika. Sen na materacu jest wyjątkowo wygodny dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru tułowia na całej powierzchni produktu. Taka właściwość umożliwia przyjemne rozluźnienie mięśni oraz stawów, co prowadzi do pełnej regeneracji podczas snu.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: tworzywo uplastycznia się pod działaniem nacisku oraz temperatury pochodzących z ciała użytkownika. Powstała w ten sposób forma stanowi stabilizację dla tułowia i daje uczucie przyjemnego stanu nieważkości.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał TEMPUR High Mobility™: materiał o strukturze składającej się z wielu komórek o sprężystych ściankach. Kręgosłup stale utrzymywany jest w zdrowej pozycji, dzięki wysokiemu współczynnikowi elastyczności tworzywa. Pianka jest przewiewna, co zapobiega gromadzeniu się roztoczy oraz kurzu we wnętrzu materaca.
Technologia CoolTouch
Technologia CoolTouch: materiał dający odczucie chłodu, który umożliwia odprowadzenie nadmiaru ciepła poza materac. Zapobiega to szkodliwemu zjawisku przegrzewania się organizmu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Sensation Luxe Cooltouch - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Eleganckie, ozdobione wyjątkowym wzorem obszycie wyposażone zostało w zamek, który umożliwia jego szybkie ściągnięcie. Pokrowiec można prać, bez wpływu na jego właściwości, w wodzie, której temperatura nie przekracza 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test
test
test
TEMPUR