• Obniżka
Promocja
MATERASSO

Materac MAGIC SLEEP MATERASSO piankowy

2 373,00 zł 1 898,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 373,00 zł

Wysokiej jakości materac Magic Sleep Materasso z możliwością dostosowania stopnia twardości powierzchni spania.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Magic Sleep to nowość w ofercie producenta Materasso. Jest to piankowy model, w którym połączone zostały materiały zapewniające wyjątkowy komfort i wygodę podczas codziennego odpoczynku. Materac Magic Sleep obustronnie obłożony został pianką HR Antracyt o właściwościach przeciwodleżynowych, natomiast centralną część produkty tworzy jedna z dwóch pianek w zależności od wybranego stopnia twardości. Dla osób preferujących twardsze podłoże snu zaleca się wybór materaca Magic Sleep o twardości H3, w którym zastosowano innowacyjną piankę Lavender nasączoną olejkami i ekstraktami z lawendy, natomiast w przypadku wyboru twardości H2 w materacu zastosowano odporną na odkształcenia i dopasowującą się do ciała piankę Nightfly. Do materaca dołączony został również wyjątkowy pokrowiec Carbon z dodatkiem włókiem węglowych, który można łatwo ściągnąć i odświeżyć w warunkach domowych w temperaturze 60 st.C.

Pianka HR Antracyt
Pianka HR Antracyt: wysokoelastyczna pianka o właściwościach przeciwodleżynowych. Na powierzchni pianki wykonane zostały specjalne nacięcia, dzięki którym powierzchnia pianki zapewnia wygodne i zdrowe podparcie ciała na całej długości.
Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: odporna na odkształcenia pianka, która powstała przy zastosowaniu nowoczesnej metody rozpylania wody. Pianka Nightfly wyróżnia się wysokim poziomem elastyczności punktowej, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. W materacu Magic Sleep piankę Nightfly można zamienić na piankę Lavender wybierając stopień twardości H3.
Pianka Lavender
Pianka Lavender: wysoce higieniczna pianka, która skutecznie hamuje rozwój roztoczy oraz innych alergenów. Pianka nasączona jest olejkami i ekstraktami z lawendy, które wpływają na jeszcze wyższy komfort podczas snu. Pianką Lavender można zamienić na piankę Nightfly wybierając stopień twardości H2.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 cm
Twardość - średni-twardy
Magic Sleep - budowa
Pokrowiec Carbon
Pokrowiec Carbon: pokrowiec z dodatkiem innowacyjnych włókiem węglowych o wyjątkowych właściwościach wpływających na komfort codziennego odpoczynku. Pokrowiec dodatkowo wyposażony został w specjalny pas 3D usprawniający przepływ powietrza w materacu. Zaletą pokrowca Carbon jest możliwość wyprania go w warunkach domowych w temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
test
test
Promocja
MATERASSO