Materac Visco Fresh Mollyflex
  • Materac Visco Fresh Mollyflex
MOLLYFLEX

Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX piankowy

3 050,00 zł
Nowy produkt

Wielowarstwowy materac piankowy Visco Fresh Mollyflex z pokrowcem Tencel.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac Visco Fresh jest modelem, który dzięki miękkości powierzchni oferuje niezwykły komfort i wygodę. Produkt sprawdzi się podczas wszystkich pór roku, niezmiennie zapewniając wysoką higienę snu. W wypełnieniu zastosowano cztery warstwy pianek o różnych właściwościach i odmiennej grubości. Te wykonane z pianki wysokoelastycznej odpowiadają za właściwe podparcie ciała w każdym punkcie i stabilność konstrukcji. Znajdująca się nad nimi pianka termoelastyczna przylega do ciała i delikatnie je otula, a górna pianka polygel pomaga w zachowaniu odpowiedniej temperatury powierzchni. Aktywna wentylacja wypełnienia sprawia, że nadmiar wilgoci jest szybko eliminowany, a w piankach nie osiada kurz. Materac jest elastyczny i odporny na deformacje spowodowane dużym obciążeniem. Jego atutem jest pokrowiec wykonany z materiału redukującego potliwości podczas snu i ryzyko przegrzania organizmu. Powinien być czyszczony w temp. nieprzekraczającej 60 st.C. Visco Fresh zaliczany jest do produktów medycznych i ma działanie antyodleżynowe. Gwarancja: 10 lat na wkład. Wysokość: 23 cm.

Pianka Polygel
Pianka Polygel: trwała pianka poliuretanowa o podwyższonych parametrach gęstości i elastyczności. Stosuje się ją jako warstwę zewnętrzną, mającą najbliższy kontakt z ciałem. Dzięki efektowi wody zapewnia pełen relaks w trakcie wypoczynku.
Pianka Viscofoam Waterlily
Pianka Soft Touch: materiał rozkładający równomiernie i stopniowo ciężar ciała na całej powierzchni materaca. Ta lekko sprężysta pianka posiada strukturę otwartych komórek i ułatwia zmianę pozycji w trakcie snu. Te ekologiczny materiał jest odporny na trwałe deformacje.
Lateks
Pianka Newlatex: tworzywo łączące w sobie cechy pianki wysokoelastycznej i sprężystość lateksu. Pianka reaguje na ciężar ciała i właściwie je podpiera w każdym punkcie. Materiał może być produkowany w wielu stopniach twardości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni
Visco Fresh - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: delikatny i przyjemny w dotyku, jak jedwab, pokrowiec, którego właściwości zapewniają regulację temperatury oraz pochłanianie nadmiaru wilgoci, tworząc komfortowe warunki podczas snu. Tkanina odporna i trwała na rozciąganie, dzięki czemu nie kurczy się podczas częstego prania.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
test
MOLLYFLEX