Materac Nucol Premium Firm Gomarco
  • Materac Nucol Premium Firm Gomarco
GOMARCO

Materac NUCOL PREMIUM FIRM GOMARCO sprężynowo-piankowy

Przestronny i wygodny materac sprężynowo-piankowy Nucol Premium Firm z kolekcji Gomarco. Materac idealny dla osób ceniących sobie zdrowy oraz spokojny sen.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:

Luksusowy materac Nucol Premium Firm Gomarco ze sprężynowo-piankowym wkładem jest perfekcyjnym podłożem do spokojnego i higienicznego snu. Jedną z warstw materaca stanowi nowoczesny system sprężyn kieszeniowych SPRINGSAC®Slim Firm, dzięki którym całe ciało użytkownika podczas odpoczynku pozostaje odpowiednio podparte. Każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej przegrodzie, aby uginać się pojedynczo. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej, ze względu na nieoddziaływanie jednej ze stron materaca Nucol Premium Firm na drugą podczas korzystania przez dwie osoby. Duże znaczenie w zapewnianiu wygody podczas snu ma jakościowa pianka Nucol®Firm, która charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do sylwetki użytkownika, w rezultacie ją zapamiętując. Dodatkowym wsparciem dla prawidłowego snu i odpoczynku jest także wysokoelastyczna pianka AQUAPUR®, która dzięki swoim właściwościom nadaje materacowi sprężystości oraz dba o zachowanie właściwej przewiewności wewnątrz modelu. Materac Nucol Premium Firm umieszczono w dzianinowym pokrowcu, wykazującym wysoki poziom elastyczności oraz oddychalności materiału.

SPRINGSAC®Slim Firm
SPRINGSAC®Slim Firm: sprężyny kieszeniowe, zapewniające odpowiednie podparcie całego ciała użytkownika. Dzięki umieszczeniu każdej z nich w osobnej kieszeni, uzyskano idealne podłoże do snu dla par. Nacisk mianowicie rozkładany jest zależnie od ułożenia osób śpiących. Ukształtowanie materaca po jednej z jego stron nie oddziałuje na zmianę po drugiej stronie.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: materiał o wysokoelastycznej strukturze, dzięki której zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pianka świetnie normuje poziom wilgoci w materacu, dlatego wpływa na zapobieganie powstawania roztoczy i bakterii.
Pianka Highfoam
Pianka Highfoam: nowoczesna pianka, przedłużająca żywotność materaca. Materiał odpowiada za sprężystość oraz oddychalność wkładu.
Pianka Nucol®Firm
Pianka Nucol®Firm: materiał z funkcją pamięci kształtu. Poprzez uzyskaną strukturę, pianka perfekcyjnie odwzorowuje sylwetkę użytkownika, tym samym odpowiednio wypełniając wszystkie krzywizny kręgosłupa. Materiał jest dodatkowo odpowiedzialny za właściwą cyrkulację wewnątrz materaca, zapobiegając osiadaniu kurzu, roztoczy oraz innych bakterii.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 36 cm
Twardość - średni - twardy
Nucol Premium Firm Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wykonany z dzianiny o gramaturze 280 g/m², cechujący się wysokim poziomem elastyczności i oddychalności. Pokrowiec zwiększa przewiewność materaca oraz jego higieniczne właściwości.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
GOMARCO