Materac Nucol Adapt Sac Gomarco
  • Materac Nucol Adapt Sac Gomarco
GOMARCO

Materac NUCOL ADAPT SAC GOMARCO sprężynowo-piankowy

Materac Nucol Adapt Sac z kolekcji Gomarco ze sprężynowo-piankowym wkładem. Materac idealnie dopasowuje się do kształtu i wagi ciała użytkownika, tym samym odpowiednio je podpierając.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:

Innowacyjny i wytrzymały materac Nucol Adapt Sac jest perfekcyjnym podłożem do snu oraz odpoczynku. Nowoczesne rozwiązania zapewniają najwyższy poziom komfortu korzystania z materaca, a także jego trwałość. Materac Nucol Adapt Sac został stworzony na bazie sprężyn kieszeniowych SPRINGSAC®Soft, dzięki którym idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, odpowiednio ją podpierając. Wszystkie sprężyny umieszczono w osobnych przegrodach, aby uginały się pojedynczo, tym samym zmieniając pozycję indywidualnie. Takie rozwiązanie wspomaga właściwe podpieranie każdej krzywizny kręgosłupa, idealnie je wypełniając. To również świetna propozycja dla par o dużej różnicy wagowej, bowiem nacisk na sprężyny po jednej ze stron nie oddziałuje na ich ułożenie po drugiej stronie. W rezultacie każdy ze śpiących otrzymuje perfekcyjnie dopasowane do siebie zdrowe podłoże do snu. Materac Nucol Adapt Sac wyposażono także w kilka pianek, zwiększających komfort relaksującego odpoczynku. Dodatkowo materiały te zapewniają właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz modelu, zapobiegając powstawaniu roztoczy, bakterii oraz kurzu. Całość umieszczono w miękkim i elastycznym dzianinowym pokrowcu.

SPRINGSAC®Soft
SPRINGSAC®Soft: wygodne sprężyny kieszeniowe, rozlokowane w sekwencji 288 szt./m². Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszeni, aby pod naciskiem uginać się pojedynczo. Dzięki temu ciężar ciała użytkownika rozkłada się na materacu równomiernie do naporu.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: pianka o właściwościach wysokoelastycznych, zapewniająca właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Materiał eliminuje powstawanie kurzu, roztoczy oraz bakterii poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz modelu.
Pianka Highfoam
Pianka Highfoam: otwartokomórkowa struktura wspomagająca odpowiedni przepływ powietrza w materacu. Pianka zapewnia właściwy poziom wilgoci w materacu, dlatego zapobiega powstawaniu pleśni oraz kurzu.
Pianka Nucol®
Pianka Nucol®: innowacyjny materiał z funkcją pamięci kształtu. Pianka dba o właściwy przepływ powietrza w materacu oraz odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz. Dzięki temu materac dobrze oddycha, tym samym zapobiegając przegrzaniu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 cm
Twardość - sredni
Nucol Adapt Sac Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: pleciona dzianina o gramaturze 280 g/m², dbająca o trwałość i komfort użytkowania materaca. Materiał jest przewiewny oraz elastyczny, dlatego dba o właściwą higienę wewnątrz materaca, a także wygodę snu czy odpoczynku.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test
GOMARCO