Chat with us, powered by LiveChat Materac EREBU JANPOL kieszeniowy
Materac Janpol Erebu kieszeniowy
  • Materac Janpol Erebu kieszeniowy
  • Materac Janpol Erebu kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Erebu kieszeniowy w pokrowcu
JANPOL

Materac EREBU JANPOL kieszeniowy

1 179,00 zł
Nowy produkt

Materac, którego konstrukcję stanowi sprężyna kieszeniowa oraz obustronnie ułożona warstwa kokosu. Możliwość wyboru wysokiej jakości pokrowca.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac EREBU to idealna propozycja dla osób o większej masie ciała preferujących twarde miejsce do wypoczynku. Polecany jest także użytkownikom z problemami kręgosłupa, którzy według zaleceń ortopedycznych powinni spać na takim podłożu. Strukturę modelu stanowią sprężyny kieszeniowe obłożone 2-centymetrowymi płytami kokosu (stanowią twarde wsparcie ciała, eliminując niepożądane „falowanie”) oraz przekładkami filcowymi. We wkładzie sprężynowym (zawierającym 260 sprężyn/m2) każda część została opakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu nie zakłócają wzajemnie swojej pracy i są odpowiednio wyciszone. Sprężyny są podzielone na różne strefy twardości pomagające odwzorować właściwie kształt ciała użytkownika. Mata kokosowa nadaje produktowi dużą twardość. Ten naturalny surowiec jest przewiewny i pochłania wilgoć z otoczenia. Obok niego znajduje się warstwa z filcu, która chroni przed rozmnażaniem się bakterii i powstaniem grzybów lub pleśni. Materac posiada identyczne warstwy z obu stron, więc może być regularnie obracany przy pomocy funkcjonalnych uchwytów. Zabieg ten pozwoli zachować jego właściwości przez długi czas. Do modelu można dobrać jeden z dwóch pokrowców zewnętrznych. Całkowita wysokość materaca i pokrowca to ok. 18 cm. Materac nie powinien być zginany, więc najlepsze jest jego połączenie ze stelażem prostym.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyny kieszeniowe: sprężyny woreczkowe (kieszeniowe) - sprężyny otulone materiałem, niestykające się ze sobą. Te specyficzne kieszenie połączone są ze sobą w jednym miejscu. Umożliwia to nie tylko bardzo dużą sprężystość punktową (powierzchnia materaca ugina się tylko w punktach ucisku), ale też zapewnia bardzo cichą eksploatację. Świetne podparcie dla naturalnych krzywizn kręgosłupa zapewnia 7 stref twardości. Sprężyna kieszonkowa idealnie nadaje się do materaców o przeznaczeniu rehabilitacyjnym.
Kokos
Kokos: kokos jest naturalnym surowcem pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego. Zastosowanie go w materacu daje efekt usztywniający. Kokos jest lekki i przewiewny, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, pochłania pot i wilgoć. Posiada właściwości antyalergiczne.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - twardy
Erebu - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: delikatna i miękka w dotyku dzianina pokrowca zapewnia komfortowy i wygodny odpoczynek. Pokrowiec doskonale dopasowuje się do wkładu materaca oraz zachowuje swoje właściwości w wyniku częstego prania. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w warunkach domowych w temperaturze do 60 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 4.80 on the scale 1 - 5 based on 10 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Super

Jest twardy i takiego materaca oczekiwałem. Dobrze się wysypiam. W rozmiarze 80x190 zupełnie wystarczy do mojego wzrostu i wagi(182cm, 70 kg).Polecam -Hubert 20 lat

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Erebu

Zarówno materac Erebu jak i stelaż spełniają moje oczekiwania. Mój wybór był nieprzypadkowy. Dostawa również ok.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Spełnienie oczekiwań.

Bardzo twardy,wygodny materac. Takiego oczekiwałam. Po Kronosie pierwsza noc trochę ciężka, ale to tylko kwesta przyzwyczajenia. Zdecydowanie wolę takie twarde materace.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac EREBU JANPOL kieszeniowy

Świetny twardy komfortowy materac.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac super!!! Godny polecenia, wart

Materac super!!! Godny polecenia, wart swojej ceny.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL