Materac Queen Gomarco
  • Materac Queen Gomarco
GOMARCO

Materac QUEEN GOMARCO sprężynowo-piankowy

Ekskluzywny materac Queen marki Gomarco z innowacyjnym wkładem sprężynowym Microsac®.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:

Wygodny i przestronny materac Queen z kolekcji Gomarco to idealna propozycja dla osób ceniących sobie zdrowy sen. Mnogość zastosowanych pianek oraz jakościowe sprężyny sprawią, że materac jest perfekcyjnym podparciem kręgosłupa, zapewniającym relaksacyjny odpoczynek. Sprężyny stworzone na bazie technologii MICROSAC® zostały umieszczone w sekcjach 1440 szt./m². Dzięki temu w materacu powstało aż 9 stref komfortu, które właściwie podpierają kręgosłup na całej długości. Kolejną z warstw jest wysokoelastyczna pianka Aquapur®, która zapewnia wydłużoną trwałość materaca oraz jego przewiewność. Pianka także perfekcyjnie odprowadza wilgoć, dlatego zapobiega powstawaniu szkodliwych roztoczy i bakterii. Materac wyposażono również w niską warstwę sprężyn NANOSAC®, dzięki której użytkownik poczuje „efekt chmurki” podczas odpoczynku. Całość materaca Queen Gomarco znajduje się w jakościowym pokrowcu naturalnego pochodzenia. Materiał dodatkowo wspomaga cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapewnia przyjemne w dotyku podłoże do snu.

Sprężyny Microsac®
Sprężyny Microsac®: technologia, w której każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej kieszeni. Dzięki temu uginają się one pojedynczo, perfekcyjnie dopasowując do sylwetki oraz wagi ciała użytkownika. Sprężyny dodatkowo tworzą w materacu aż 9 stref komfortu, dlatego zapewniają zdrowy i spokojny sen.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: wysokoelastyczny materiał, tworzący w materacu uczucie sprężystości. Został on stworzony na bazie struktury komórkowej, dlatego zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza oraz dba o właściwy poziom wilgotności w materacu. Dzięki temu pianka zapobiega powstawaniu szkodliwych bakterii i roztoczy.
Pianka Highfoam
Pianka Highfoam: otwartokomórkowa pianka, zwiększająca oddychalność oraz sprężystość materaca. Materiał znacznie zwiększa poziom wygody podczas odpoczynku oraz dba o właściwą przepuszczalność powietrza wewnątrz materaca.
Pianka SuperSoft
Pianka SuperSoft: miękki materiał zwiększający oddychalność, a także świeżość materaca. Piankę wykonano na bazie otwartokomórkowej struktury, która dodatkowo wzmacnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 36 cm
Twardość - miękki-średni
Queen Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wykonany z naturalnego włókna, pozyskiwanego z celulozy drzewnej. Perfekcyjnie pochłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz. Pokrowiec ma właściwości termoregulacyjne, dlatego zwiększa komfort korzystania z materaca. Jest on dodatkowo miękki w dotyku i odpowiedni dla wrażliwej skóry.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
9 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
9 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test
GOMARCO