Materac Moet Gomarco
  • Materac Moet Gomarco
GOMARCO

Materac MOET GOMARCO sprężynowo-piankowy

Ekskluzywny materac sprężynowo-piankowy Moet z kolekcji Gomarco.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:

Materac Moet z kolekcji Gomarco to idealne miejsce do codziennego snu i odpoczynku. Materac został wyposażony w stabilne sprężyny, umieszczone w osobnych kieszeniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu uginają się one pod naciskiem ciała użytkownika pojedynczo. Materac Moet to świetna propozycja dla par, ponieważ zmiana pozycji sprężyn po jednej ze stron materaca nie wpłynie na ich ułożenie po drugiej stronie. Do wysokiej warstwy sprężyn dołączono także kilka wygodnych pianek, których właściwości dodają materacowi elastyczności i przewiewności. Jedną z nich jest otwartokomórkowa struktura Aquapur®, zapewniająca prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz materaca Moet oraz odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Świeżości dodają materacowi także dwie pianki HighFoam oraz SuperSoft. Dzięki temu w materace Moet Gomarco nie zagnieżdżają się szkodliwe bakterie i roztocza. Całość została umieszczona w miękkim w dotyku pokrowcu, który dodatkowo zwiększa poziom komfortu odpoczynku.

Sprężyny Microsac®
Sprężyny Microsac®: umieszczone w osobnych kieszeniach, perfekcyjnie podpierają każdą część ciała użytkownika. Zostały one rozmieszczone w sekwencji 1440 szt./m², tym samym tworząc aż 9 stref komfortu. Indywidualne sprężyny uginają się pojedynczo, więc będą świetnym rozwiązaniem dla par o dużej różnicy wagowej.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: otwartokomórkowa struktura o wysokim poziomie przewiewności i odprowadzania wilgoci. Materiał dba również o właściwą sprężystość materaca, zwiększając tym samym stopień komfortu snu czy odpoczynku. Pianka wspomaga także odpowiednie podparcie każdej części ciała śpiącego.
Pianka Highfoam
Pianka Highfoam: pianka wykazująca wysoki poziom sprężystości, a także oddychalności. Dzięki niej materac zachowuje właściwą świeżość oraz jest odporny na powstawanie kurzu, roztoczy i bakterii wewnątrz.
Pianka SuperSoft
Pianka SuperSoft: miękka pianka, zapewniająca odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Została stworzona na bazie otwartokomórkowej struktury, dlatego zapobiega namnażaniu się bakterii oraz roztoczy.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 cm
Twardość - sredni
Moet Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wykonany z naturalnego materiału, pozyskiwanego z celulozy drzewnej. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i odpowiedni dla wrażliwej skóry. Ponadto perfekcyjnie pochłania wilgoć, w następstwie odprowadzając ją na zewnątrz.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test
GOMARCO