Materac SMART ELASTO Sembella kieszeniowo-piankowy
  • Materac SMART ELASTO Sembella kieszeniowo-piankowy
SEMBELLA

Materac SMART ELASTO kieszeniowo-piankowy

1 061,00 zł
Nowy produkt

Sprężynowo-piankowy materac Smart Elasto Sembella z powierzchniami o różnej twardości.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Upodobania względem twardości materaca mogą ulegać zmianie. Jeśli zdecydujemy się na materac Smart Elasto to po pewnym czasie, zamiast kupować nowy o innej twardości, będziemy mogli po prostu odwrócić ten model i cieszyć się jego nowymi właściwościami. W tym materacu jedna powierzchnia ma twardość H2, a druga H3. Trzon produktu to wysokiej jakości sprężyna kieszeniowa z siedmioma strefami komfortu. Sprężyny, uginając się indywidualnie, dopasowują się do ciężaru i kształtu ciała użytkownika. Krzywizny kręgosłupa są właściwie podparte, niezależnie od pozycji w jakie śpimy. Po jednej stronie wkład kieszeniowy pokryty jest dwucentymetrową warstwą lateksu o dużej sprężystości. Lateks blokuje rozwój bakterii, a jego porowata struktura wzmacnia cyrkulację powietrza. Przeciwna strona to pianka poliuretanowa o wrażliwości punktowej. Jest odporna na zniekształcenia i delikatnie otacza ciało. Poliestrowy pokrowiec zabezpiecza wkład przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Można go często prać i nie straci swoich właściwości. To model dwustronny o wysokich walorach higienicznych. Ma grubość 18 cm i może być łączony wyłącznie ze stelażami bez regulacji.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: panel składający się z 266 szt. sprężyn na 1 m². Każda z nich umieszczona jest w osobnej przegrodzie. Są rozmieszczone w sposób tworzący na powierzchni siedem stref komfortu.
Pianka lateksowa
Pianka lateksowa: elastyczny materiał o właściwościach antyalergicznych. Dzięki porowatej strukturze jest przewiewny. Szybko odzyskuje swój pierwotny kształt i nie deformuje się.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: została zastosowana po stronie materaca o twardości H2. Dopasowuje się do kształtu ciała i jest bardzo trwała. Daje poczucie miękkości i przyjemnego otulenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
Smart Elasto - budowa
Pokrowiec Husa Smart
Pokrowiec Husa Smart: materiał wykonany z włókien poliestrowych odpornych na zużycie i dobrze chłonących wilgoć. Pokrowiec dzięki pikowaniu jest miękki i estetyczny. Łatwo przepuszcza powietrze w głąb materaca. Nadaje się do prania w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

wszystko w porządku polecam

wszystko w porządku polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
test
test
test
SEMBELLA