Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy
  • Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy
  • Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy w pokrowcu
JANPOL

Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy

1 199,00 zł
Nowy produkt

Kieszeniowy materac Niobe w dwóch pokrowcach do wyboru.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Niobe to najnowsza propozycja produktowa od marki Janpol. Producent określa model mianem multifunkcyjnego, ponieważ łączy on w sobie cechy takie jak trwałość oraz sprężystość, przy czym zapewnia przyjemne uczucie otulenia, a także odpowiednią miękkość. Niewątpliwą zaletą materaca Niobe jest bardzo dobra cena, za która otrzymujemy produkt, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Są one gwarancją przyjemnego odpoczynku. Model z pewnością docenią osoby zmagające się na co dzień z alergią, gdyż został on wykonany z materiałów, w których nie gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy. Warto również zaznaczyć, że materac otrzymujemy w zdejmowanym pokrowcu, co pozwala nam dbać o świeże i czyste środowisko snu. Produkt posiada dwie strony użytkowe o odmiennym stopniu twardości. Takie rozwiązanie nie tylko daje nam możliwość wyboru, ale także pozwala znacznie wydłużyć żywotność materaca, który objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: w prezentowanym materacu na każdym metrze kwadratowym znajduję się aż 500 sprężyn, które umieszczone są w materiałowych kieszonkach. Warto zaznaczyć, że każda ze sprężyn działa niezależnie od drugiej i stanowi doskonałe punktowe podparcie dla ciała osoby korzystającej z modelu, niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się podczas snu.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: główną zaletą pianki, jest fakt iż reaguje ona na ciepło użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn ciała, dając przy tym delikatny efekt otulenia. Nie sposób pominąć faktu, iż struktura materiału sprawia, że podczas korzystania z produktu nie jest zaburzony przepływ krwi, przez co cały organizm jest bardzo dobrze ukrwiony.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał, który cechuje się zwiększoną gęstością oraz sprężystością. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż pod wpływem obciążenia dopasowuje się idealnie do wszystkich krzywizn ciała. Warto również nadmienić, iż jest to bardzo stabilna pianka, która stanowi doskonałe podparcie dla ciała. Istotną kwestią jest również trwałość surowca, dzięki której możemy używać materac przez wiele lat.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Niobe - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: wykonany został z przyjemnych dla skóry materiałów. Bardzo dobrze współgra z wkładem materaca. Warto również zaznaczyć, że pokrowiec posiada odpowiednie pikowanie, które wspomaga działanie strefowości materaca, przez co ciało użytkownika jest bardzo dobrze podparte, niezależnie od pozycji w jakiej się znajduje. Użytkownik może zadbać o czystość i świeżość pokrowca, ponieważ można je z łatwością zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze maksymalnej wynoszącej 60 stopni Celsjusza.
Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wysokiej jakości pokrowiec, który w swej strukturze zawiera srebro.Takie rozwiązanie ma za zadanie uniemożliwić rozwój bakterii oraz zredukować alergie. Warto zaznaczyć, że srebro sprawia, że materiał się nie elektryzuje, dzięki temu, nie osiada się na nim kurz. Dodatkowym atutem pokrowca Silverprotect jest fakt, iż niweluje on on brzydkie zapachy. Można go także z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze, nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: wykonany z wysokiej jakości dzianiny, pozyskiwanej z biodegradowalnych włókien. Dzięki temu pokrowiec jest przyjazny środowisku i spełnia restrykcyjne wymagania w certyfikowanym procesie produkcji. Pokrowiec ma wysoki poziom przewiewności, dlatego nie zagnieżdżają się w nim substancje szkodliwe dla użytkownika materaca. Materiał można prać w maksymalnej temperaturze 60 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
test
test
JANPOL