Materac Nucol Premium Duo Gomarco
  • Materac Nucol Premium Duo Gomarco
GOMARCO

Materac NUCOL PREMIUM DUO GOMARCO sprężynowo-piankowy

Wygodny materac sprężynowo-piankowy Nucol Premium Duo z kolekcji Gomarco. Jakościowy wkład zapewnia spokojny i higieniczny sen.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:

Przestronny materac Nucol Premium Duo Gomarco, wykonany ze stabilnych sprężyn oraz kilku rodzajów pianek, jest idealnym miejscem do codziennego snu i odpoczynku. Materac stworzono na bazie technologii sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każda z nich została umieszczona w osobnej przegrodzie, aby uginać się indywidualnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na zapewnienie użytkownikowi najwyższego poziomu komfortu korzystania z materaca. Wygodne podłoże do snu zostało stworzone także przy użyciu pianki z funkcją pamięci kształtu Nucol®. Dzięki niej materac Nucol Premium Duo perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu oraz wagi ciała użytkownika, w następstwie zapamiętując jego ułożenie. Materac Nucol Premium Duo odpowiednio wypełnia wszystkie krzywizny kręgosłupa, świetnie je podpierając, przy tym redukując niewielkie dolegliwości bólowe. Kolejne z warstw to między innymi oddychające pianki, które dbają o prawidłową wilgotność wewnątrz materaca. Poprzez takie rozwiązanie w materacu nie zagnieżdżają się szkodliwe roztocza, bakterie oraz kurz. Nucol Premium Duo znajduje się w pokrowcu z dzianiny, który dodatkowo zwiększa oddychalność i elastyczność podłoża do snu.

SPRINGSAC®Slim Firm
SPRINGSAC®Slim Firm: nowoczesny system sprężyn kieszeniowych umieszczonych w osobnych przegrodach. Jest to świetne rozwiązanie dla par o dużej różnicy wagowej, bowiem każda ze sprężyn ugina się pojedynczo, nie oddziałując na resztę materaca. Sprężyny perfekcyjnie wypełniają wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: wysokoelastyczna pianka, dbająca o odpowiednią wymianę powietrza wewnątrz materaca. Materiał zapewnia utrzymanie właściwego poziomu wilgoci, odprowadzając ją na zewnątrz modelu. Pianka perfekcyjnie dopasowuje się do ciała użytkownika.
Pianka Highfoam
Pianka Highfoam: innowacyjna pianka, stworzona na bazie otwartokomórkowej struktury. Dzięki niej w materacu odbywa się odpowiednia cyrkulacja powietrza, tym samym eliminując zagnieżdżanie się szkodliwych roztoczy, bakterii oraz kurzu.
Pianka Nucol®
Pianka Nucol®: podłoże zapamiętujące kształt oraz wagę ciała użytkownika. Pianka świetnie podpiera kręgosłup użytkownika na całej długości. Materiał charakteryzuje się wysokim poziomem oddychalności, dlatego zapobiega powstawaniu roztoczy, bakterii oraz kurzu w materacu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 36 cm
Twardość - sredni
Nucol Premium Duo Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: dzianinowy materiał o gramaturze 280 g/m². Pokrowiec cechuje się dużą elastycznością oraz oddychalnością, dzięki czemu podnosi poziom przewiewności i higieniczności materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test
GOMARCO