Chat with us, powered by LiveChat Materac ZELTIA GOMARCO sprężynowo-piankowy
Materac Zeltia Gomarco
  • Materac Zeltia Gomarco
GOMARCO

Materac ZELTIA GOMARCO sprężynowo-piankowy

Komfortowy materac Zeltia marki Gomarco z innowacyjnym wkładem sprężynowym i nowoczesnymi piankami.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:

Ekskluzywny materac Zeltia to perfekcyjne połączenie sprężyn kieszonkowych Springsac 7z®, mikrosprężyn Nanosac® oraz wysokiej jakości pianki pamięci Innogel®, dające efekt otulenia i wysokiej miękkości – tzw. efekt chmurki, zapewniający głęboki sen. Największymi zaletami tego materaca są między innymi: idealna oddychalność, przewiewność i termoregulacja, a także doskonałe dopasowanie do ciała i stabilne podparcie, 7 stref komfortu i izolacja ruchu. Wszystko to razem zapewnia zdrowy i spokojny sen, bez uciążliwego przenoszenia drgań na drugą śpiącą osobę. System podwójnego komfortu tego materaca stanowi dodatkowa warstwa bardzo miękkiej wyściółki, która zapewnia miłe poczucie miękkości i bardzo wygodny wypoczynek. Materac jest jednostronny, jednak wewnątrz znajduje się odwracany topper, dzięki któremu można szybko dostosować stronę do warunków panujących latem i zimą. Powłoka tego materaca jest ponadto antyalergiczna, co zwiększa komfort wypoczynku również osób cierpiących na alergie.

Sprężyny Springsac®
Sprężyny Springsac 7z®: system sprężyn Springsac 7z stanowi rdzeń materaca Zeltia. 930 sprężyn na metr kwadratowy tworzą stabilne podparcie ciała, niezależnie od przyjętej pozycji. Sprężyny podzielone zostały na strefy o zróżnicowanym poziomie twardości, dzięki czemu zapewniają odpowiednie podparcie każdej części ciała. Kręgosłup utrzymany zostaje w anatomicznej, zdrowej pozycji przez całą noc.
Sprężyny Nanosac®
Sprężyny Nanosac®: niewielkie sprężyny (o średnicy 2 cm) umieszczone zostały w kieszonkach, dzięki czemu pracują indywidualnie, zależnie od miejsca nacisku. 645 sprężyn na metr kwadratowy powierzchni materaca zapewnia odpowiednie podparcie i miękkość, a co za tym idzie wysoki komfort codziennego snu.
Pianka Innogel
Pianka Innogel: materiał z pamięcią kształtu ciała. Doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając efekt delikatnego otulenia podczas snu. Pianka składa się z cząstek żelu i pianki pamięciowej, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom świeżości i dopasowania do ciała w trakcie snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 cm
Twardość - miękki
Zeltia Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wysokiej jakości pokrowiec, delikatny i przyjemny w dotyku. Pokrowiec materace Zeltia cechuje się właściwościami antyalergicznymi, doskonale sprawdzi się w sypialniach osób zmagających się na co dzień z alergiami. Wpływa również na przyjemną miękkość powierzchni spania. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz produktu, umożliwia ciągły przepływ świeżego powietrza do środka materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
miękki
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Wysokość:
32 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
miękki
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
GOMARCO