Chat with us, powered by LiveChat Materac ORIGINAL STRONG PAN MATERAC kieszeniowy
  • Wyprzedaż!
Materac Original Strong Pan Materac kieszeniowy
  • Materac Original Strong Pan Materac kieszeniowy
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL STRONG PAN MATERAC kieszeniowy

2 926,00 zł

Twardy materac Original Strong z najnowszej kolekcji materacy Pan Materac. Produkt dostępny w zdejmowanym pokrowcu Clima.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wygodny i przestronny materac kieszeniowy Original Strong to zdrowa, a także higieniczna powierzchnia do spania oraz odpoczynku. Dzięki zastosowaniu jakościowych sprężyn kieszeniowych, każda z części ciała użytkownika jest perfekcyjnie podparta, aby tworzyć bezpieczną przestrzeń do odprężającego relaksu w trakcie snu. Innowacyjny system sprężyn kieszeniowych polega na umieszczeniu każdej z nich w osobnej flizelinowej kieszeni, aby uginały się podczas użytkowania pojedynczo. Tego typu materace szczególnie poleca się parom o dużej różnicy wagowej, ponieważ nacisk po jednej ze stron nie oddziałuje na odkształcenia po drugiej stronie modelu. Ponadto materac ma aż 7 stref twardości, które dodatkowo zwiększają jego poziom dopasowania do sylwetki użytkownika. Materac wyposażono również w piankę lateksową, która skutecznie dba o odpowiednią wentylację wewnątrz, tym samym eliminując zagnieżdżanie się kurzu, roztoczy oraz innych szkodliwych drobnoustrojów. Materac znajduje się w zdejmowanym za pomocą solidnego zamka pokrowcu, który jest odpowiedni do prania w pralce. Jednak należy pamiętać, aby temperatura prania nie przekroczyła 30 st.C.

Pianka lateksowa
Pianka lateksowa: produkowana z połączenia lateksu syntetycznego oraz naturalnego mleczka drzewa kauczukowego. Pianka charakteryzuje się wysokim poziomem elastyczności, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do ciała użytkownika, przyjemnie go otulając. Pianka, ze względu na właściwości antyalergiczne, jest polecana również alergikom oraz starszym dzieciom.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: odporna na odkształcenia, jakościowa pianka, zapewniająca właściwy poziom wentylacji w materacu. Dzięki odpowiednim właściwościom, pianka dopasowuje się do sylwetki oraz wagi użytkownika, zapewniając perfekcyjne podparcie kręgosłupa oraz relaksujący odpoczynek.
Sprężyna Multipocket
Sprężyny kieszeniowe: umieszczone w osobnych kieszeniach sprężyny, uginające się pojedynczo. Taki układ zapewnia najwyższy poziom dopasowania materaca do sylwetki użytkownika, a tym samym dbałość o wygodny, zdrowy i higieniczny sen.
Pianka Flexifom
Pianka Flexifom: znajdująca się w materacu pianka znacznie zwiększająca jego elastyczność. Pianka jest odporna na odkształcenia, dlatego wspomaga trwałość i użyteczność materaca na długi czas. Materiał zapobiega zawilgoceniu materaca oraz dba o jego odpowiednią wentylację wewnątrz.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - twardy
Original Strong - budowa
Pokrowiec Clima
Pokrowiec Clima: stworzony z połączenia białej dzianiny Clima, elastanu oraz wiskozy. Wyposażony w solidną taśmę 3D, która dodatkowo dba o wysoki poziom wentylacji wewnątrz materaca. Dzięki solidnemu zamkowi pokrowiec można zdjąć i następnie uprać w temperaturze nieprzekraczającej 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
test
test
test
PAN MATERAC