PAN MATERAC

Materac VERBENA PAN MATERAC kieszeniowy

2 090,00 zł

Materac Verbena Pan Materac o najwyższym stopniu twardości, wykonany z wkładu sprężynowego, pianki Bultex, pianki Dynamic oraz maty kokosowej.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Materac Verbena Pan Materac jest propozycją dla osób, które poszukują trwałego materaca o najwyższym stopniu twardości. Dzięki zastosowanym komponentom jest również doskonałym wyborem dla alergików. W materacu Verbena został zastosowany wkład ze sprężyn kieszeniowych, który zapewnia właściwe podparcie sylwetki oraz elastyczność punktową – powierzchnia ugina się jedynie w miejscu realnego nacisku, dlatego sprawdzi się idealnie w przypadku par, gdzie ruchy jednego partnerów nie będą zaburzały snu drugiej osoby. Wysoki poziom higieny snu gwarantuje pianka Bultex. Jej porowata struktura ułatwia odprowadzenie wilgoci z wnętrza materaca, co z kolei przekłada się na ograniczenie rozwoju alergenów. Warstwa elastycznej pianki Dynamic sprawia, że powierzchnia szybko wraca do pierwotnego kształtu i jest odporna na odkształcenia. W materacu Verbena Pan Materac zastosowano siedem stref twardości, dzięki czemu wszystkie krzywizny ciała są odpowiednio podpierane, a sam materac posiada właściwości ortopedyczne. Powierzchnia została utwardzona matą kokosową, która nie gromadzi wilgoci i jest niezwykle trwała. W zestawie znajduje się antyalergiczny pokrowiec PetiCair, którego górną część można prać w temperaturze maksymalnej 30 st.C.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej przegrodzie, co przekłada się na niezwykle cichą pracę oraz doskonałe podparcie kręgosłupa. Powierzchnia materaca ugina się w miejscu realnego nacisku, dlatego dopasowuje się do sylwetki, co z kolei przekłada się na zdrowy i regeneracyjny sen.
Pianka Bultex
Pianka Bultex: porowata struktura pianki zapewnia optymalną przewiewność. Dzięki temu nagromadzona wilgoć jest odprowadzana z wnętrza materaca. Jest to doskonałe rozwiązanie dla alergików, a także osób, które zmagają się z problemem nadmiernej potliwości. Niezwykła elastyczność pianki gwarantuje znakomite podparcie sylwetki.
Pianka Dynamic Blue
Pianka Dynamic Blue: niezwykle trwała i odporna na odkształcenia pianka. Jej właściwości sprawiają, że powierzchnia materaca szybko wraca do pierwotnego kształtu, a także na długo zachowuje swoje właściwości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - twardy
Materac Verbena - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec PetiCair: stworzony z myślą o alergikach oraz właścicielach czworonogów. Mikrokapsułki znajdujące się w dzianinie zapobiegają namnażaniu się szkodliwych mikroorganizmów takich jak roztocza, pleśnie, bakterie. Pikowanie z pianki termoelastycznej sprawia, że jego powierzchnia jest wyjątkowo miękka i delikatna dla skóry. Górną część pokrowca należy prać w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
PAN MATERAC