Chat with us, powered by LiveChat Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC kieszeniowy
  • Obniżka
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
  • Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Promocja
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC kieszeniowy

2 855,00 zł 2 284,00 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 284,00 zł

Materac Air Hybrid Gel, który w swej strukturze posiada dwa rodzaje pianek oraz sprężynę kieszeniową. Całość zapewnia komfortowy sen.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Air Hybrid Gel to najnowsza propozycja produktowa od marki Pan Materac. Model powstał we współpracy, ze znaną na polskim rynku firmą Materasso. Budowa materaca została oparta na połączeniu wysokiej jakości pianek ze sprężyną kieszeniową. Warto zaznaczyć, że model posiada dwie strony użytkowe o odmiennym stopniu twardości. Dzięki ergonomicznemu układowi siedmiu stref twardości, produkt doskonale podpiera ciało klienta niezależnie od pozycji, w jakiej się znajduję. W strukturze modelu znajdziemy także przekładkę tapicerską z włókna seacell, która ma za zadanie chronić wkład sprężynowy przed działaniem wilgoci. Na wysoki komfort użytkowania wpływa także piana Eliocell, która doskonale przepuszcza powietrze, przez co zapewnia optymalną wymianę nagromadzonego w materacu ciepła i wilgoci. W górnej warstwie materaca znajdziemy natomiast lateks perforowany, który cechuje się wysoka elastycznością i sprężystością, dlatego doskonale dopasowuje się on do ciała użytkownika. Lateks posiada także właściwości, które zapewniają naturalną barierę dla rozwoju bakterii i roztoczy. Dopełnieniem całości jest zdejmowany pokrowiec Lyocell. Pikowane pianą Greengel obszycie posiada w swej strukturze antybakteryjną celulozę oraz specjalny pas 3D, który usprawnia przepływ powietrza.

Sprężyna kieszeniowa
Sprężyna kieszeniowa: w przedstawianym systemie każda ze sprężyn działa niezależnie od drugiej. Przez co materac gwarantuje elastyczność punktową, dzięki której ciało użytkownika jest doskonale podparte niezależnie od pozycji, w jakiej się znajduje. Jest to także jeden z najbardziej popularnych systemów stosowanych w materacach.
Pianka eliocell
Pianka Eliocell: dzięki otwartokomórkowej strukturze, pianka zapewnia doskonałą wymianę powietrza, pomiędzy warstwami materaca. Materiał ten doskonale wpływa także na regulację temperatury, przez co gwarantuje odpowiedni mikroklimat dla idealnego snu. Chroni także przed rozwojem niebezpiecznych dla człowieka mikroorganizmów w strukturze materaca.
Lateks
Lateks: materiał, który cechuje się wysoką elastycznością oraz sprężystością. Posiada także szereg właściwości, które skutecznie blokują rozwój bakterii, roztoczy, grzybów czy pleśni. Doskonale dopasowuje się wszystkich krzywizn ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 cm
Twardość - średni-twardy
Air Hybrid Gel - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: pikowany pianą Greengel pokrowiec, który tworzy doskonały mikroklimat dla snu. W jego strukturze można znaleźć antybakteryjną celulozę. Takie rozwiązanie gwarantuje czyste środowisko snu. Obszycie posiada także specjalny pas 3D. Znacząco usprawnia on przepływ powietrza. Pokrowiec z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze maksymalnej wynoszącej 60 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
test
test
Promocja
PAN MATERAC