Materac TEMPUR Hybrid Elite
  • Materac TEMPUR Hybrid Elite
  • Materac HYBRID ELITE TEMPUR kieszeniowo-piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR HYBRID ELITE

8 061,00 zł
Nowy produkt

Innowacyjny produkt łączący w sobie zalety pianki Tempur oraz mikro sprężyn.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Tempur Hybrid Elite jest jednym z najbardziej innowacyjnych modeli materacy od marki Tempur. Łączy w sobie doskonałe właściwości dwóch typów materiałów Tempur oraz mikro sprężyn Precision. Spirale są wytwarzane w procesie gięcia na zimno, co zwiększa ich wytrzymałość. Warstwa ta, mające wysokość 10 cm, zapewnia odpowiednią sztywność całemu produktowi oraz doskonale podtrzymuje ciało. Indywidualna praca każdej ze sprężyn zapewnia precyzyjne dopasowanie się podłoża do krzywizn tułowia. High Mobility jest wyjątkowym rodzajem materiału Tempur, który zapewnia sprężystość materaca. Warstwa położona najwyżej to oryginalny materiał o właściwościach termoelastycznych, który maksymalnie redukuje nacisk zwrotny na ciało użytkownika. Śpiący odczuwa głębokie odprężenie i rozluźnienie wszystkich mięśni, które sprzyjają relaksowi, a co za tym idzie zdrowemu wypoczynkowi. Materac obszyty jest łatwym do odpięcia i ściągnięcia pokrowcem QuickRefresh. Zapewnia on długotrwałe uczucie świeżości, a jego niepowtarzalny design stworzony został przy współpracy z globalnymi liderami w dziedzinie wzornictwa.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: to technologia NASA przeniesiona do Twojej sypialni. Materiał został opracowany przez zespół naukowców w celu ochrony astronautów przed negatywnymi skutkami przeciążeń związanych ze startem. W materacu tworzywo gwarantuje idealne podparcie dla ciała oraz zdrowe ułożenie kręgosłupa przez cały okres odpoczynku.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał TEMPUR High Mobility: to specjalna odmiana tworzywa Tempur, która charakteryzuje się wysokim współczynnikiem sprężystości, a jednocześnie zachowuje wszystkie właściwości idealnego dopasowania, które są charakterystyczne dla produktów tej marki.
Mikrosprężyny Precision
Mikrosprężyny Precision: gięte na zimno spirale, które umieszczone są w materiałowych kieszonkach. Warstwa dzięki indywidualnej pracy elementów szybko reaguje na ruch użytkownika i precyzyjnie dopasowuje się do krzywizny ciała, wspomagając tym samym przybranie prawidłowej pozycji.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Hybrid Elite - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Wysokiej jakości obszycie zdobione geometrycznymi kształtami. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie zapewnia świeżość produktu na długi czas. Pokrowiec wyposażono w praktyczne zapięcie umożliwiające szybkie ściągnięcie.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
test
TEMPUR