GOMARCO

Poduszka NUCOL FIRM CARBONO GOMARCO

Ergonomiczna poduszka Nucol Firm marki Gomarco. Poduszka w rozmiarze 70x35 cm.

Rozmiar:

Poduszka NUCOL FIRM to produkt o właściwościach ortopedycznych, przygotowany przez markę Gomarco. Korzyści zdrowotne płynące z jego użytkowania potwierdziły testy wykwalifikowanego zespołu badaczy specjalizujących się w dziedzinie medycyny snu. Twardość poduszki to sprawa niezwykle indywidualna i należy ją dostosować do własnych potrzeb. Niektórzy klienci preferują stabilniejsze podparcie i specjalnie dla takich osób przygotowano poduszkę NUCOL FIRM. To dwustronny model o wysokim stopniu twardości, który utrzyma głowę w zdrowej pozycji przez całą noc. Za najlepsze dopasowanie odpowiada opatentowana technologia Nucol®, która pozwala obniżyć napięcie mięśni, co jest niezbędne do ich prawidłowej regeneracji podczas snu. Perforowane kanaliki w systemie Bi-Gradual przepuszczają powietrze, dzięki czemu wnętrze poduszki pozostaje świeże.

WYMIARY: 70x35 CM
Twardość - miękki
Poduszka Nucol Firm - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
GOMARCO