GOMARCO

Poduszka INNOGEL GOMARCO

Innowacyjna poduszka Innogel z wkładem termoelastycznym z cząstkami żelu.

Rozmiar:

Poduszka INNOGEL została zaprojektowana przez specjalistów hiszpańskiej marki Gomarco, posiada wymiary 60x40 cm. Uniwersalny kształt pozwala temu modelowi odnaleźć się w niejednej sypialni, a każdy klient szybko się do niego przyzwyczai. Poduszka podpiera górną część kręgosłupa w sposób gwarantujący zdrową pozycję szyi i głowy w trakcie nocnego wypoczynku, co ma pozytywny wpływ na prawidłowe krążenie krwi. Materiałem wypełniającym jest innowacyjna pianka z pamięcią kształtu, która swobodnie dopasowuje swoją strukturę do krzywizn anatomicznych osoby korzystającej z poduszki. Wyjątkowym rozwiązaniem jest zatopienie wewnątrz wkładu cząsteczek żelu. Utworzona w ten sposób mieszanka zachowuje świeżość o wiele dłużej, niż ma to miejsce w przypadku zwykłej pianki pamięciowej. Dodatkową korzyścią jest zapewniany przez żel przyjemny efekt chłodzenia.

WYMIARY: 60x40 CM
Twardość - miękki
Poduszka Innogel - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
GOMARCO