Poduszka TEMPUR Millennium
  • Poduszka TEMPUR Millennium
  • Poduszka MILLENIUM TEMPUR
  • Poduszka MILLENIUM TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR MILLENNIUM

558,00 zł
Nowy produkt

Komfortowa poduszka Tempur Millennium o specjalnym kształcie, dostępna w trzech rozmiarach.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Model Tempur Millennium powstał z myślą o osobach preferujących sen na plecach. Jego przednia krawędź nachyla się ku przodowi, zapewniając najlepsze podparcie dla karku. Jak każda profilowana poduszka, Tempur Millennium posiada wgłębienia zapewniające właściwe dopasowanie się do naturalnych krzywizn kręgów szyjnych i głowy. Tempur Millennium możemy idealnie dopasować do siebie, ponieważ jest dostępna w różnych wymiarach: S (54x32x9.5/5); M (54x32x11/6); L (54x32x12.5/7). Sen na niej wyeliminuje poranne skurcze i bóle ramion spowodowane niewłaściwym ułożeniem ciała. Poduszka Tempur Millennium jest dość twarda i bardzo wytrzymała, co potwierdza trzyletnia gwarancja. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości ze względu na zdejmowany pokrowiec Double Jersey Premium. Nadaje produktowi wyjątkowych walorów estetycznych i nie zmienia się w wyniku wielokrotnego prania w temp. 60 st.C.

WYMIARY: S (54x32x9.5/5 CM); M (53x32x11/6 CM); L (54x32x12.5/7 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Millennium - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
TEMPUR