MAGNIFLEX

Poduszka MAGNIPROTECT STANDARD MAGNIFLEX

590,00 zł

Innowacyjna poduszka Magniprotect Standard Magniflex o właściwościach przeciwwirusowych i antybakteryjnych potwierdzonych międzynarodowymi normami.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Magniprotect Standard Magniflex to nowoczesny produkty wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wkład poduszki w całości tworzy innowacyjna pianka Memoform, która idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu kręgosłupa szyjnego i głowy, zapewniając optymalne i zarazem anatomiczne podparcie, które przekłada się na rozluźnienie mięśni. Poduszka Magniprotect Standard Magniflex posiada pokrowiec wykonany z materiału z innowacyjną technologią ViroStop o działaniu przeciwwirusowym i przeciwbakteryjnym. Poduszka Magniprotect Standard to idealny wybór dla osób szczególnie narażonych na działanie wirusów i bakterii. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 30 st.C. i zachowuje swoje pełne właściwości do 30 cykli prania, następnie ochrona zaczyna, stopniowo słabnąc.

WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - średni
Poduszka Magniprotect Standard - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MAGNIFLEX